Sanatçı Gülşen Konserde LGBT Bayrağı Açtı!

Sanatçı Gülşen Konserde LGBT Bayrağı Açtı!
27.06.2022 14:02
Verdiği konserlerde giydiği kıyafetlerle dikkat çeken şarkıcı Gülşen açtığı LGBT bayrağı ile gündem oldu. Gülşen konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gülşen açtığı LGBT bayrağı ile ile ilgili açıklamaları nelerdir? Daha fazla ve yeni gelişmeler haberimizin detaylarında...

Sahne kostümleriyle eleştirilerin odağı olan Gülşen yine gündemden düşmüyor. Gülşen, önceki gün son olarak Antalya'da sahne aldı.Ünlü şarkıcı sahnede yine çok konuşulacak bir harekete imza attı. Bir anda LGBT bayrağını açtı. Gülşen, sahnede LGBT bayrağı açtı.Herkesin cinsel kimliğinin ve hayatının kendine ait olduğunu söyleyen Gülşen, "Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez." dedi.

GÜLŞEN AÇTIĞI LGBT BAYRAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARI

Dinleyicilerin bazıları konseri terk etti. Gülşen'in sahnede LGBT bayrağı açması sonrası bazı izleyiciler destek verdiği görülürken, bazılarının da konseri terk ettiği öğrenildi. Gülşen'in sahnedeki açıklamalarının tamamı şu şekilde:

"Renklerimizi göstermekten korkmayalım" "Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz."

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir