Rize'de Genç Kız, Serinlemek İçin Girdiği Denizde Boğularak Can Verdi!

Rize'de Genç Kız, Serinlemek İçin Girdiği Denizde Boğularak Can Verdi!
07.07.2022 11:22
Rize'nin Alipaşa Mahallesi'ndeki plajda denize giren 17 yaşındaki Ebrar Aktaş, girdiği denizde boğularak hastaneye kaldırıldı. Şanssız genç kız, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Rize'de serinlemek için girdiği denizde gözden kaybolan ve dalgıç polisler tarafından bulunan Ebrar Aktaş (17),kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olay, dün saat 18.00 sıralarında Alipaşa Mahallesi'ndeki plajda meydana geldi. Serinlemek için denize giren Ebrar Aktaş, bir süre sonra gözden kayboldu. Yakınlarının haber vermesi üzerine plajdaki cankurtaranlar devreye girdi ancak bir sonuç alınamadı. Genç kızın serinlemek amacıyla girmiş olduğu deniz felaketi oldu. Genç kızın ailesi ve sevenleri yaşanan olay sonrası şoke oldu. Derin bir üzüntü içerisinde olan, serinlemek için denize girip burada boğularak hayatını kaybeden genç kızın ailesi içinden fenalık geçiren kişiler oldu.

Dalgıçlar Tarafından Kıyıya Çıkarıldı

Aktaş için ihbarla gelen dalgıç polisler suda arama yaptı. Dalgıç polisler tarafından suyun altında bulunan Aktaş, kıyıya çıkarıldı. DHA'nın haberine göre; sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Rize Devlet Hastanesine kaldırılan talihsiz genç, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Her ne kadar genç kız boğularak can vermiş olsa da genç kızın boğulmuş olmasında herhangi bir kasıt olup olmadığının öğrenilmesi adına olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Şimdi ise genç kızın ailesi, yapılacak olan soruşturmanın sonucunu bekliyor.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir