Purplebixi (Bahadır Telci) Ne Kadar Kazanıyor?

Purplebixi (Bahadır Telci) Ne Kadar Kazanıyor?
19.10.2022 22:04
Twich dünyasının en çok takip edilen kişi Bahadır Telci ile ilgili doğru bilgiler eşliğinde bir araştırma gerçekleştirdik. Purplebixi( Bahadır Telci) ne kadar kazanıyor, Müslüman mı, sevgilisinden ayrıldı mı? Zengin mi, aslen nereli, saçları doğal renk mi?

2022 itibariyle twettirde en çok takip edilen ve heştek gibi kanallara girdiğinizde günde 500 bin TL gibi kazanma şansınız oluyor. Bahadır da bu kişiler arasında olmaktadır. Açtığı canlı yayınlar ile birçok meslek grubundan kişilerle ve her kesimden insanın da katıldığı programlar gerçekleştirir. Çok izlenmesinden dolayı fazla miktarda ücret alır. Takipçileri ve içerikleri sayesinde bir süre daha bizlerle olabilecek kişiler arasında gelir.

Purplebixi (Bahadır Telci) Müslüman mı?

Canlı yayınlarında dinle alakalı farklı bir bakış açısı ile yaklaşır. Bazı gafları da canlı yayında birçok konun ateşlemesini fitiler. Canlı yayınlarında dinle ilgili birçok bilgi bildiğini ve Müslümanlıkla ilgili iki karşıt görüşünde bilgilendirmesi dile getirir. Onun her canı yayında farklı şekilde tartışma açması ve kitlesinin de buna dâhil olması, çok fazla izlenmesine neden olmuştur.

 Kendi yaşıtlarının da bu tartışmaya katılarak adeta farklı bakış açılarının bir arada bulunması ortamını yaratır. Bu sebeple sosyal medya ortamında çok ünlü olan her kesim ve her yaştan takipçisinin bol olduğu canlı yayınlar yapar. Her yayının da Müslümanlıkla ilgili kısa bilgiler verir.

Purplebixi (Bahadır Telci) Sevgilisinden Ayrıldı Mı?

Sosyal medyadan tanıdığımız kişilerin özel hayatlarını da merak ederiz. Bu kişiler her anını bizlerle paylaştığından ötürü merak duygusunu da kamçılarlar. Bahadır Telci de bu kişiler arasında gelir. Bir sevgilisi vardır. Ayrıldığına dair henüz bir bilgi yoktur. Ayrıldıklarını artık resim silme eyleminden anladığımız için hala resimleri durmaktadır.

Ayrılık gibi bir durum söz konusu yoktur. Bu yüzden hayranlarının gönülleri rahat olsun. Onu sevenlerin içi parçalanması o programında bu şekilde dalga da geçer. Ayrılık gibi bir konu söz konusu yoktur. Her zaman bu şekilde yalan haberle meydana gelir. Bunu canlı yayınlarında birebir ağzında da duyabilirsiniz.

Purplebixi (Bahadır Telci) Zengin Mi?

Yaşı küçük olmasına rağmen neredeyse tüm ülkenin tanıdığı kişilerdendir Bahadır Telci. O dijital dünyayı küçük yaşta keşfetmiş. Bu keşif sayesinde kendi maddi imkânlarını da yaratmıştır. Kısa sürede az da olsa iyi paralar kazandığını ve çok zengin değil ama idare eder gibi konuşmalarını yayınlarına yansıtır.

Fakat vergilerden anlaşıldığı gibi Bahadır kendine göre yaşına göre ülke standartlarında zengin olarak sayılır. Mütevazı ve esprili kişiliği sayesinde bunun üzerini örter. Yayınlarının çok izlenmesi ona anlık para kazandırır. Sosyal medya da iyi kazanan kişilerin başında gelir.

Purplebixi (Bahadır Telci) Nereli?

Bahadır Telci aslen Erzurumlu olduğu bilinir. İzmir’de yaşamış ve okulunu da burada okumuştur. Hem eğitimi hem de kendini geliştirme şekli sayesinde ülkenin iyi tanınan sosyal medyasını icra eden kişiler arasına girmiştir.

Purplebixi (Bahadır Telci) Saçları Doğal Renk Mi?

Saçlarının kızıl olması dikkat çeken ayrıntılardandır. Her canlı yayında en az birinin sorduğu soruya sürekli cevap vermekten sıkılmıştır. Evet, saçları doğal renktir. Yani doğuştan kızıl olarak doğmuştur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir