Amerikalı Oyuncu Ve Şarkıcı Patrick Wilson Hakkında Merak Edilenler

Amerikalı Oyuncu Ve Şarkıcı Patrick Wilson Hakkında Merak Edilenler
05.08.2022 22:03
Patrick Wilson’ın doğum tarihi nedir, Patrick Wilson nerede doğmuştur, Patrick Wilson’ın boyu kaçtır, Patrick Wilson’ın eşi kimdir, Patrick Wilson’ın kaç çocuğu vardır vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Patrick Joseph Wilson 3 Temmuz 1973 yılında Norfolk, Virginia, ABD'de Mary Kay ve John Franklin Wilson'a dünyaya geldi. Ailedeki üç çocuğun en küçüğüdür ve iki abisi vardı. Babası Florida’nın 'WTVT' ağında bir çapa şeklinde çalıştığı ve de annesi sesli bir öğretmen ve profesyonel bir şarkıcı olması sebebiyle çocukluğundan beri eğlence endüstrisine maruz oldu. Erkek kardeşi ise haber yayıncılığı ve reklamcılık sektörlerinde çalışıyor. Çocukluğundan itibaren Patrick'in performans sanatlarına yoğun bir ilgi duydu. Okulunun tiyatro yapımlarının bir bütünüydü. Babasının işi sebebiyle aile Florida, St. Petersburg'a taşındı. Patrick, lise mezuniyetini 'Shorecrest Hazırlık Okulu'ndan yaptı. Lise mezuniyetinin sonrasında Patrick, oyunculuk öğrenmek adına 'Carnegie-Mellon Üniversitesi'ne kayıt oldu. Yakında BFA derecesi elde etti. Üniversitedeyken çok fazla tiyatro oyununa katıldı ve farklı ödüllerin sahibi oldu Üniversitede müzik tiyatrosunda 'Lisans Mükemmelliği' adına 'Charles Willard Anıt Ödülü' sahibi oldu. 1995 senesinde mezun oldu ve ekran oyunculuğuna girmeden evvel 2000'lerin ilk zamanları TV ve film rolleri adına seçmelere başlamadan evvel profesyonel şekilde tiyatro yaptı.  1990'ların ikinci yarısında, ekran oyunculuğuna girmeden evvel yaptığı bazı oyunlar 'Carousel', 'Bright Lights, 'Miss Saigon' Big City' ve 'The Full Monty' idi. 5 yıldan çok bir süredir, muazzam bir deneyim elde etti. Patrick wilson, Polonyalı oyuncu ve yazar Dagmara Dominczyk 2005 yılından beri evlidir. Çiftin iki tane çocuğu vardır.

Patrick Wilson’ın Doğum Tarihi Nedir?

Patrick Wilson’ın doğum tarihi hayranları tarafından oldukça fazla araştırılıyor. Sevilen şarkıcı ve oyuncu Patrick Wilson 3 Temmuz 1973 tarihinde dünyaya geldi.

Patrick Wilson Nerede Doğmuştur?

Patrick Wilson’ın nerede doğduğu hayranları tarafından oldukça fazla araştırılıyor. Sevilen şarkıcı ve oyuncu Patrick Wilson 3 Temmuz 1973 tarihinde Norfolk, Virginia, ABD dünyaya geldi.

Patrick Wilson’ın Boyu Kaçtır?

Patrick Wilson’ın boyu kaçtır sorusu fazlaca merak ediliyor. Sevilen şarkıcı ve oyuncu Patrick Wilson 185 boyundadır.

Patrick Wilson’ın Eşi Kimdir?

Patrick wilson, Polonyalı oyuncu ve yazar Dagmara Dominczyk 2005 yılından beri evlidir. Çiftin iki tane çocuğu vardır.

Patrick Wilson’ın Kaç Çocuğu Vardır?

Patrick Wilson’ın kaç çocuğu vardır sorusu hayranları tarafından merak ediliyor.  Polonyalı eşi Dagmara Dominczyk ile olan evliliğinden Kalin Patrick Wilson ve Kassian Mccarrell Wilson adında iki çocuğu vardır.

Patrick Wilson’ın Kardeşi Var mıdır?

Paul Wilson’un hayranları ünlü oyuncu ve şarkıcının hayatını bolca araştırmakta. Hayranları tarafından en çok araştırılan konuda kardeşinin olup olmadığı. Paul Wilson ve Mark Wilson adında iki tane kardeşi vardır.

Patrick Wilson Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Patrick Wilson yer aldığı filmler aşağıdaki gibidir;

·        The Conjuring 2

·        The Hollow Point           

·        A Kind of Murder           

·        The Founder

·        Matters of the Heart    

·        Home Sweet Hell

·        Bone Tomahawk

·        Let's Kill Ward's Wife

·        Space Station 76

·        Prometheus

·        Zipper

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir