Ptt Kart Telefona Nasıl İndirilir?

Ptt Kart Telefona Nasıl İndirilir?
19.12.2022 23:30
Birçok oyun ve uygulamanın telefona nasıl indirildiği merak konusudur. Ptt kart, reels videosu, ranch simulator telefona nasıl indirilir? Raft, roblox, red alert 2 telefona nasıl indirilir? gibi internette çok fazla merak edilip araştırılan soruları siz değerli okuyucularımız için yanıtladık.

Ptt Kart uygulamasını Google Play Store’dan veya App Store’dan indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. Bu mağazalara girip arama bölümüne PttemKart yazarak uygulamayı aratabilirsiniz. Daha sonra yükle butonuna basarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Ptt kartınızla ilgili olan bakiye sorgulama, şifre alma gibş tüm işleri burdan kolaylıkla halledebilirsiniz.

Reels Videosu Telefona Nasıl İndirilir?

Instagram kullanıcıları tarafından reels videolarının telefona nasıl indirileceği epey merak edilmektedir. Reels videosunu telefona indirmenin birçok yolu vardır:

1.Instagram reels indirme uygulaması kullanabilirsiniz. Hem Google Play’de hem de App Store’da işinize yarayacak birçok uygulama bulabilirsiniz. Telefona indirdiğiniz uygulamaya giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz reels videosunun bağlantısını kopyalayın ve uygulamaya geri dönüp bağlantıyı yapıştırın. Ardından indir butonuna tıklayın. Reels videosu inmeye başlayacaktır.

2. Reels videolarını indirmek için uygulama şart değildir. Google tarayıcıdan IG Downloader’ı açarak indirmek istediğiniz reels videosunun linkini buraya kopyalayıp yapıştırın. Ardından indir butonuna tıkladığınızda reels videosu telefonunuza inmeye başlayacaktır.

3.Ekran kaydı aracılığı ile de reels videosunu indirebilirsiniz. Telefonunuzun ekran videosu alma özelliği varsa bununla yoksa da ekran kaydı alma uygulaması indirerek reels videolarının ekran videosunu çekebilirsiniz.

4.Eğer bir apple cihazına sahipseniz App Store’dan Repost: For Instagram uygulamasını yükleyin. Daha sonra indirmek istediğiniz reels videosunun bağlantısını bu uygulamaya kopyalayıp yapıştırarak reels videosunu indirebilirsiniz.

Ranch Simulator Telefona Nasıl İndirilir?

Oyun şu anda Google Play ve App Store’da bulunmadığından dolayı oyunu apk olarak indirmek gerekiyor. Öncelikle Google tarayıcısına ranch simülatör mobile apk yazarak aratılır. Güvenilir bir siteden apk dosyaları indirilir. Daha sonra bu dosya telefona kurularak oyun oynanabilir.

Raft Telefona Nasıl İndirilir?

Raft oyunu henüz Google Play Store ve App Store’da bulunmadığı için oyunu apk olarak indirmek gerekmektedir. İlk olarak Google tarayıcısına raft mobil apk yazarak aratılır. Güvenli bir siteden apk dosyası indirilir ve oyun kurularak oynanabilir.

Roblox Telefona Nasıl İndirilir?

Roblox oyunu akıllı cihazlara indirilerek oynanabilmektedir. Roblox oyunu hem Google Play Store’da hem de Apple Store’da yer almaktadır. Oyunu bu mağazalarda aratarak telefonunuza indirebilirsiniz. Daha sonra oyuna girip kurduktan sonra oynayabilirsiniz.

Red Alert 2 Telefona Nasıl İndirilir?

Red alert 2 oyunu henüz Google Play Store ve App Store’da bulunmadığı için oyunu apk olarak indirmek gerekmektedir. İlk olarak Google tarayıcısına red alert 2 mobile apk yazarak aratılır. Güvenilir bir siteden apk dosyaları indirilir. Daha sonra bu dosya telefona kurularak oyun oynanabilir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir