Özlem Gürses Nerede Oturuyor?

Özlem Gürses Nerede Oturuyor?
19.10.2022 16:56
Gündem ile alakalı yorumları ve özgüveni ve dik duruşuyla akıllarda kalan Özlem Gürses hakkında merak edilenler var. Özlem Gürses nerede oturuyor? Eşi kimdir? Nereden mezun? Uğur Gürses akraba mı? Murat Muratoğlu ile sevgili mi? Eşi ne iş yapıyor? Kaç çocuğu var? Merak edilenler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Özlem Gürses köşe yazarı ve gazetecidir. 18 Temmuz 1970 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tek çocuktur. Ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

Özlem Gürses Eşi Kimdir?

Mustafa Türkay Tatar 1969 doğumlu ve ODTÜ mezunudur. Ayrıca Bilgi Üniversitesinde İş hukuku alanında bir de Master sahibidir. İşletmeci ve iş insanıdır.

Bankacılık kariyerine hazine bölümünde başlamış olan Mustafa Tatar, Demirbank genel müdürlüğü yardımcısı iken bankacılık kariyerine son vermiştir.

2011 yılına kadar Arçelik firmasında finans direktörlüğü yapmaktaydı, 2012 yılında başkan yardımcısı ve CFO olarak Boyner gruba geçiş yaptı.

Evliliğinin ilk yıllarında Özlem Gürses, çok ciddi bir trafik kazası geçirmiştir. Ayağında kazadan kalan bir problem kalmıştır. Bu kaza kendisinin hayatında bir dönüm noktası olmuş eşinden boşanmış ve İstanbul’a taşınma kararı almıştır.

Özlem Gürses Nereden Mezun?

Özlem Gürses 1970 Ankara doğumludur. Lisans eğitimine kadar TED Ankara Koleji’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Daha sonrasında ODTÜ Şehir ve Planma bölümünü tercih etmiştir. Okuldaki başarısından dolayı yatay geçiş hakkı tanınarak mimarlık bölümüne yatay geçiş yapmıştır.

Yaşamış olduğu bir trafik kazası sebebiyle uzunca bir süre sağlığını kaybettiğini daha sonrasında gazeteci olmak istediğine karar vererek İstanbul’a geldiğini belirtmektedir.

Kazanın kendisi için verilmiş 2. Bir şans olduğunu ifade eden Özlem Gürses iyi ki bu kazayı yaşadığını gazetecilik mesleğini çok severek yaptığını belirtmektedir.

Siyaset Meydanı programında izleyici olarak katılmıştır. Program sabaha kadar sürmüştür. O dönemin sunucusu Ali Kırca’nın kendisine “bu mesleği düşünür müsün“sorusu üzerine mesleğe başlamıştır.

Özlem Gürses Ve Uğur Gürses Akraba Mı?

Uğur Gürses 1963 Ankara doğum bir gazetecidir. 1985 Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Özlem Gürses ile ilgili akraba olduğuna dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Özlem Gürses Murat Muratoğlu İle Sevgili Mi?

Murat Muratoğlu genç yaşlarında borsaya duymuş olduğu ilgi ile İstanbul Üniversite İngilizce İktisat bölümünü tercih ederek mezun olmuştur. Sonrasında ABD’ye giderek kendisini mesleki anlamda geliştirmiş, daha sonrasında tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Özlem Gürses ile birlikte Refika’nın Mutfağı adlı Youtube programına katılarak 100 TL ile nasıl 4 kişilik sofra kurulur programına konuk olmuşlardır. Birlikte birçok ortak canlı yayın yapmış fakat arkadaş olduklarını aralarında duygusal bir bağ olmadığını söylemişlerdir.

Özlem Gürses Eşi Ne İş Yapıyor?

Özlem Gürses 1 kez evlilik yapmıştır. Şu anda evli değildir. Mustafa Türkay Tatar ile evliliğini sonlandırmıştır. Mustafa Türkay Tatar işletmeci ve iş insanıdır.

Özlem Gürses Kaç Çocuğu Var?

Ünlü Gazeteci, yorumcu ve halkla ilişkiler uzmanı olarak kariyerine devam etmektedir. Ali Kırca’nın programında kendisine iş teklif etmesi sonucu mesleğe başlamıştır. Mustafa Türkay Tatar ile evliliğinden olan Uzay Tatar adında bir oğlu vardır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir