Atakan Özyurt Ne Zaman Evlendi?

Atakan Özyurt Ne Zaman Evlendi?
18.10.2022 21:56
Sosyal medya fenomeni Atakan Öztürk hakkında merak ettikleriniz mi var? Atakan Özyurt ne zaman evlendi? Mal varlığı ne kadar? Nerede oturuyor? Kardeşlerinin ismi ne? Mal varlığı ne kadar? Askerlik yaptı mı? Hangi liseden mezun? Gelin Atakan Özyurt’la ilgili merak edilenlere birlikte bakalım.

Sosyal medya içerik üreticisi ve müzisyen olan Atakan Özyurt, “kafalar “ekibinin de tek bekarıydı. Hayatını bir süredir beraberlik yaşadığı gazetecilik bölümü öğrencisi Selen Kaldırım ile birleştirdi.

Çift 12 Şubat 2022 ‘de dostlarının da katıldığı gösterişli bir düğünle evlendiler. Atakan Özyurt’un nikah şahitliğini Bilal Hancı ve Fatih Yasin yaptı.

Atakan Özyurt Mal Varlığı Ne Kadar?

Bir zamanlar Twitter’ın kısa ve ücretsiz video paylaşım platformu olan Vine’da videolar çekip yayınlayarak kariyerine başlamıştı.

Sonrasında Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile YouTube kanalı kurdular.  Kafalar adını verdikleri YouTube kanalına video içeriği üreterek ve markalar ile iş birliği yaparak kariyerine devam ediyor.

Enes Batu hayal mi gerçek mi (2018)

Enes Batur Gerçek Kahramanlar (2019)

Kendinden kaçak

Kafalar karışık (2018)

Kafalar Karışık 2 (2022)

Kafalar, yana yakıla (2021)

Eypio “kaşık “(video klip) (2018)

Tutunamayanlar, Tv dizisi (2020)

Dahil olmuş olduğu projelerden bazılarıdır.

Kafalar Youtube kanalı 7 milyon üyenin üzerinde. İstatistik olarak bakıldığı zaman izlenme oranının da yüksek olması sebebiyle aylık kazancı sadece izlenme sayısıyla 300 bin TL’lik bir rakama ulaşıyor.

Bu rakam, iş birlikleri ile daha da fazla olacaktır ama hangi markayla ne kadarlık bir anlaşma yapacaklarına bağlı olduğu için net geliri tam olarak bilinmemektedir.

Atakan Özyurt Nerede Oturuyor?

Atakan Özyurt 31 Aralık Ordu doğumludur. Lisans eğitimini Arel Üniversitesinde Kemal Gözükara Yerleşkesinde tamamlamıştır. Aslen Ordu’lu olan Atakan Özyurt, eğitimi sebebiyle İstanbul’a gelmiştir.

Daha sonrasında sosyal medya içerik üreticiliğinden sonra İstanbul’a yerleşmiş ve daimî istikamet olarak İstanbul’da yaşamaktadır.

Atakan Özyurt Kardeşlerinin İsmi Nedir?

Beyhan Özyurt ve Veysel Özyurt çiftinin çocukları olarak 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Atakan Özyurt’un kardeşleri hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Atakan Özyurt Mal Varlığı Ne Kadar?

Atakan Özyurt, Türkiye’nin en çok izlenen YouTube kanalının 3 üyesinden biri. İzlenme oranı ise oldukça yüksek. Eğlenceli ve farklı içerikler hazırlamaya çalışan ekibin her bir üyesi oldukça iyi para kazanıyorlar.

Sadece izlenme oranlarıyla bile iyi istatistik elde eden kafalar ekibinin tam olarak ne kadar mal varlıkları bulunduğu ise bilinmemektedir.

Atakan Özyurt Askerlik Yaptı Mı?

46.sı düzenlenen altın kelebek ödül töreninde en iyi YouTubeber ödülünü alarak bilinirliğini daha da arttırdı. Sonrasında Selen Kaldırım ile nişanlanarak, evlilik yolunda ilk başlangıçlarını yaptılar.

Evlilik öncesinde Atakan Özyurt vatani görevini yapmak için Kütahya’ya gitti. Askerlik dönüşü nişanlısıyla dostlarının da katıldığı büyük bir düğün ile evlendiler.

Atakan Özyurt Hangi Liseden Mezun?

Atakan Özyurt 1993 Ordu doğumludur. Lisans eğitimini Arel üniversitesi tıbbi laboratuvar bölümünde okumuştur. Liseyi ise Ahbastı Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir