Özkan Uğur'un Sağlık Durumu ile İlgili Haber Var!

Özkan Uğur'un Sağlık Durumu ile İlgili Haber Var!
07.07.2022 20:27
2013 yılında lenf kanserine yakalanan Özkan Uğur, lenf kanserini iki kere yenmişti. Usta müzisyen Özkan Uğur'un hastalığı geçtiğimiz nisan ayında nüksetmişti. İmmünoterapi tedavisi gören Uğur, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Türk pop ve rock müzik grubu 'MFÖ' solistlerinden biri olan Özkan Uğur,  iki kez yendiği lenf kanseri geçtiğimiz nisan ayında nüksetmişti. Hastalığının tekrarladığını ve bir süre sahnelere ara vereceğini duyuran ünlü sanatçıdan yeni bir haber var.

''Yakında Buluşmak Üzere''

Bir süredir immünoterapi tedavisi gören Özkan Uğur, sağlık durumuyla ilgili sevenlerine bilgi verdi. Uğur, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla  tedavisinin olumlu yönde seyrettiğini açıkladı. Usta müzisyenin açıklamasında "İmmünoterapi tedavisi sonuçlarım olumlu yönde seyrediyor. Şükürler olsun tedavim süresince sahneye çıkmama engel kalmadı. MFÖ olarak, konserlerimize ağustos ayı içinde İstanbul'da başlıyoruz inşallah… Dualarınız ve iyi dileklerinize çok teşekkür ederim. Yakında buluşmak üzere. Herkese hayırlı bayramlar dilerim'' ifadeleri yer aldı.

"Kalabalıktan ve Yorucu Tempodan Uzak Kalmam Gerekiyor'' Demişti

Özkan Uğur, daha önce; "Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en faydalı sonucu almak adına bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir müddet ertelemek durumundayız. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle…" açıklamasını yapmıştı.

Geçtiğimiz yıllarda hastalığı nükseden Özkan Uğur, Temmuz 2020'de "İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bu koronavirüs belasından da kurtuluruz. Yakında konserlerimizde görüşmek üzere Herkese sağlıklı günler dilerim. Sevgilerle..." notunu paylaşmıştı.

"Ferhan'ın Oyunu Olmasa, Belki MFÖ Olmayacaktı''

'MFÖ' üyelerinden Mazhar Alanson grubunun kurulmasında, Ferhan Şensoy'un etkili olduğunu anlatmıştı. Usta müzisyen "Devlet Tiyatrosu'nda çalışırken, İstanbul'a geldiğimde Fuat (Güner) ile Özkan'ın (Uğur),Ferhan Şensoy'la çalıştığını duydum. Hemen oyunu seyrettim. Nefis bir oyundu. Fuat ile Özkan'ın katkıları da çok iyiydi. Oyun ve müzikler o kadar güzeldi ki bir daha seyrettim. Fuat'ın bestelediği 'Ey Gidi Tahran' ve 'Gam Yeme Sen Ey Süreyya' adlı şarkılara yeni söz yazdım. O şarkılardan biri 'Ele Güne Karşı', diğeri 'Yalnızlık Ömür Boyu' oldu. Ferhan'ın oyunu olmasa bugün halka mal olmuş iki önemli şarkımızdan mahrum olacaktık. Ferhan'ın oyunu olmasa, belki 'MFÖ' olmayacaktı." açıklamasında bulunmuştu.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir