Özgü Kaya’nın Burnu Estetik Mi?

Özgü Kaya’nın Burnu Estetik Mi?
18.11.2022 20:37
Ünlü isimler güzelliklerini estetiğe mi borçlu? Özgü Kaya’nın burnu estetik mi? Pelin Karahan, Öykü Karayel, Kıvanç Tatlıtuğ, Kadir Ezildi’nin burnu estetik mi? Kate Middleton, Kumsal Seku, Kaya Özgü, Kendall Jenner’in burnu estetik mi sorularını sizler için yanıtladık.

Ekranların sevilen isimlerinden Özgü Kaya güzelliğiyle dikkat çekmektedir. Üç Kız Kardeşi dizisinde canlandırdığı Türkan karakteriyle birçok insanın gönlünü fetheden Özgü Kaya’nın estetik yaptırdığı bilinmektedir. Ancak burun estetiği yaptırıp yaptırmadığı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Pelin Karahan’ın Burnu Estetik Mi?

Kavak Yelleri’nden birçoğumuzun tanıdığı Pelin Karahan’ın güzelliği dikkat çekmektedir. Takipçileri ünlü oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı konusunda merak sahibidir. Estetik yaptırdığı iddialarıyla bir ara gündem olan isim “Yaptırmadım ama estetiğe karşı değilim. İleriki yıllarda ihtiyaç duyarsam neden olmasın” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.

Öykü Karayel’in Burnu Estetik Mi?

Ekranların tanınan isimlerinden Öykü Karayel günümüze kadar birçok dizide rol almıştır. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı merak uyandırmaktadır. Kuzey Güney dizisinde altın çağlarını yaşayan ünlü oyuncunun burun estetiği yaptırdığına dair herhangi bir bilgiye rastlanmamıştır. Bu nedenle burnu estetiksiz diyebiliriz.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Burnu Estetik Mi?

Türkiye’de yakışıklılık denince akla ilk gelen isimlerden olan Kıvan Tatlıtuğ hepimizin de bildiği gibi oyunculuk yapmaktadır. Kendisi oyunculuğunun yanında modellik de yapmaktadır. Ünlü oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığına dair herhangi bir bilgiye rastlanmamıştır. Bu nedenle ünlü ismin burnu estetiksiz diyebiliriz. Best Model of Turkey ödülünü aldıktan sonra Best Model of World ödülünü de kazanan ünlü isim ülkede adını duyurmuş ve kariyer kapılarının açılması yönünde ilk adımlarını atmıştır.

Kadir Ezildi’nin Burnu Estetik Mi?

Temizlik Benim İşim ve En Hamarat Benim programlarıya ekranların sevilen ismi olan Kadir Ezildi sunuculuk yapmaktadır. Kendisinin önceki mesleği hasta bakıcılığıdır. Kadir Ezildi’nin burun estetiği yaptırdığı bilinmektedir.

Kate Middleton’un Burnu Estetik Mi?

Britanya Kraliyet ailesi üye olan Galler Prensesi Middleton’un burnu birçok kadın tarafından merak uyandırmaktadır. Middleton’un burnunun kadınların ilgi odağı olmasının nedeni ise Kraliyet ailesi üyesi olmasından çok yüzüne uyumlu olmasından kaynaklandığı söyleniyor. Prensesin burnunun estetik olup olmadığına dair bir söylem bulunmadığının ancak burun estetiği yaptırmak isteyen binlerce kadının doktorlarından Kate Middleton burnu istediği bilinmektedir.

Kumsal Seku’nun Burnu Estetik Mi?

TikTok üzerinden ürettiği içeriklerle kısa sürede geniş kitlelere ulaşan fenomen isim Kumsal Seku güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. 2022 yılı itibariyle 20 yaşında olan fenomen isim burun estetiği olmuştur. Hatta bu süreç hakkında bir YouTube videosu çeken fenomen takipçileriyle tüm süreçleri paylaşmıştır.

Kendall Jenner’ın Burnu Estetik Mi?

İlk estetik ameliyatını burun estetiği ile olan ünlü isim modellik yapmaktadır. Amerika’da yayınlanan E! televizyon kanalındaki bazı programlarda da ekranlara gelen ünlü isim güzelliğiyle ve giyimiyle milyonlarca takipçisinin ilgisini çekmektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir