Oyuncu Tardu Flordun Hakkında Sıkça Araştırılan Konular Nelerdir?

Oyuncu Tardu Flordun Hakkında Sıkça Araştırılan Konular Nelerdir?
05.08.2022 19:46
Son dönemlerde ekranların karşısında fazla yer almasa da pek çok kişinin tanıdığı Tardu Flordun, Evdeki Yabancı, Aşk Oyunu gibi eski yapımlı dizilerde adından sıkça söz ettirmiştir. Peki Tardu Flordun kimdir, nerelidir? Annesi ve babası kimdir? Şimdiye kadar Tardu Flordun’un oynadığı diziler hangileridir?

Başarılı oyuncu Tardu Flordun hakkında izleyenlerin en çok araştırdığı konular arasında, oyunculuğa neden ara verdiği ve şimdiye kadar hangi dizilerde bulunduğu yer alıyor. Oyuncunun bir süredir ortada olmaması sebebiyle sevenleri, Tardu Flordun hakkında araştırma yapmaya koyuluyor.

Tardu Flordun Eşi Kimdir?

Tardu Flordun’un evli olmadığı bilinmektedir. 25 Mayıs 1972 tarihinde dünyaya gelen ünlü oyuncu, 2022 yılı itibarıyla 50 yaşındadır ve bekardır.

Tardu Flordun Nereli?

Tardu Flordun, 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Babası da tıpkı kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan Macit Flordun, Bulgaristan / Vidin doğumludur. Birçok kişi tarafından bilinen usta oyuncu Macit Flordun, çok fazla filmde yer almıştır.

Tardu Flordun Annesi Kimdir?

Tardu Flordun’un annesi hakkında çok fazla bilgi yer almamaktadır. Annesi ve babası ile ilgili yaptığı açıklamada, kendisi çok küçükken üç defa evlenip boşandıklarını bu sebeple de ailesi ile uzunca bir süre görüşmediğini dile getirmiştir.

Tardu Flordun İsminin Anlamı Nedir?

Ünlü oyuncunun yaptığı röportajlardan birisinde, kendisine en çok yönetilen sorulardan birisinin isminin anlamı olduğunu söyleyen Tardu Flordun, isminin eski Türkçe olduğunu belirtiyor. Tardu’nun anlamının karanlıktan gelen ışık olduğunu belirten ünlü oyuncu, isminin öz Türkçe olduğunu belirtiyor. Ayrıca Flordun soy ismi ise, aslen Balkanlar’dan olan dedesinin bulunduğu kasabadan gelmektedir.

Tardu Flordun Boyu Kaçtır?

Son zamanlarda neler yaptığı merak edilen ünlü oyuncu Tardu Flordun’un boyu 1,81 metredir.

Tardu Flordun Babası Kimdir?

Tardu Flordun’un babası Macit Flordun’dur. Ankara Devlet Konservatuarı mezunu olan ünlü oyuncu senelerce aralıksız oyunculuk kariyerini devam ettirmiştir. Özellikle Sakar Şakir filmindeki Marmara Kazım rolü ile akıllara kazınan Macit Flordun, 57 yaşında 1996 senesinde vefat etmiştir.

Tardu Flordun ve Canan Ergüder Evlendi Mi?

Tardu Flordun ile Canan Ergüder arasında başlayan ilişki evliliğe gidemeden, Tardu Flordun’un uyguladığı şiddet sebebi ile bitmişti. O dönemde, yeniden şans veren Canan Erdüger, aynı şeyi yaşayınca ikili kesin olarak ayrılmıştı.

Tardu Flordun Oynadığı Diziler Nelerdir?

Tardu Flordun’un oynadığı dizilerin listesi:

·Binbir Gece

·Eve Dönüş

·Evdeki Yabancı

·Davetsiz Misafir

·Mükemmel Çift

·Camdan Pabuçlar

·Efsane

·Aşk Oyunu

Tardu Flordun Ermeni Mi?

Tardu Flordun’un en sık karşılaştığı sorulardan birisi olan “Ermeni misiniz?” sorusuna, verdiği bir röportajda; “bu soru bana ismim dolayısı ile çok soruluyor ama Bulgaristan göçmeniyiz, ismim de öz Türkçe, Ermenilik ile bir bağlantısı yok” şeklinde açıklama yapmıştır.

Tardu Flordun Oğlu Var Mı?

Tardu Flordun’un çocuğu yoktur. Macit Flordun’un oğlu olan Tardu, aşk hayatındaki problemler ile kimi zaman gündem olmuştur. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir