Gökhan Özoğuz Hakkında Merak Edilenler

Gökhan Özoğuz Hakkında Merak Edilenler
05.08.2022 16:40
Gökhan Özoğuz nereli, Gökhan Özoğuz çocuğu kimdir, Gökhan Özoğuz boşandı mı, Gökhan Özoğuz gerçek adı nedir,Gökhan Özoğuz hangi üniversite mezunu vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

1976 senesinde İstanbul'da hayata gelen Gökhan, aslen Gaziantepli bir ailenin çocuğu. Babası Ahmet Özoğuz, Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz ikiz kardeşidir. 15 yaşında gitar çalmaya başlayan sanatçı, ikiz kardeşiyle beraber müziğe merak duydu. Pentagram'ın o yıllardaki gitaristi Ümit Yılbar'dan gitar dersleri aldı. 1987 senesinde kurdukları Athena grubunda birlikte yer alan Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler, değişik ve aykırı tarzlarıyla dikkatleri üstüne çekti ve Gökhan Özoğuz kimdir her zaman merak konusu oldu.  İlk dev kitlelere ulaşması 2001 senesinde Avrupa Basketbol Şampiyonası için besteledikler '12 Dev Adam' şarkısıyla oldu. 2004 senesinde Türkiye isminde Eurovision'a katılana kadar 1 tanesi İngilizce olmak üstüne 5 albüm çıkardılar. Türkiye'yi temsil etmek adına 2004 senesinde Eurovision'a katılan grup, For Real şarkısıyla 4'üncü olarak bir önceki sene Eurovision'u kazanan Sertap Erener'den sonra Eurovision başarımızı devam ettirdi. Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşler, 2007 senesinde babaları Ahmet Özoğuz'un hayatını kaybetmesi üstüne yaşamları bambaşka bir şekil aldı. Radikal kararlar alan iki kardeşten Hakan askere, Gökhan da  kardeşler aynı anda askere gidemediği  için Londra'ya müzik eğitimi almaya gitme kararı alıp gitti. Askerliğini bitiren Hakan'ın da Londra'ya gitmesiyle birlikte Özoğuz kardeşler Londra'da buluştu. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile 2012 senesinde Melis Ülkenle evlendi ve çiftin bu evlilikten Derya Ayşe, Leyla ve Ali isimlerinde iki kızları ve bir oğulları dünyaya geldi.   

Gökhan Özoğuz Eşi Kimdir?

Melis Ülken, 1989 senesinde İstanbul'da yaşama geldi. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile 2012 senesinde evlendi ve çiftin bu evlilikten Derya Ayşe, Leyla ve Ali isimlerinde iki kızları ve bir oğulları dünyaya geldi. 

Gökhan Özoğuz Nereli?

11 Ekim 1976 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi

Gökhan Özoğuz Çocuğu Kimdir?

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile 2012 senesinde Melis Ülkenle evlendi ve çiftin bu evlilikten Derya Ayşe, Leyla ve Ali isimlerinde iki kızları ve bir oğulları dünyaya geldi.   

Gökhan Özoğuz Boşandı mı?

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile 2012 senesinde Melis Ülkenle evlendi ve bu evlilikten üç çocuğu olan Gökhan  Özoğuz eşiyle güzel bir evlilik sürmektedir.

Gökhan Özoğuz Gerçek Adı Nedir?

Gökhan Özoğuz’un gerçek adı da Gökhan’dır.

Gökhan Özoğuz Hangi Üniversite Mezunu?

Gökhan Özoğuz üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesinde tamamlanmıştır.

Gökhan Özoğuz Okuduğu Okullar Nelerdir?

Anadolu Üniversitesinde üniversite eğitimini almıştır

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye programından ayrılma sebebin Acun Ilıca’nın birçok işle ilgilendiği için onun enerjisinin düştüğünü bu sebeple kendi enerjisinin de düştüğünü bu yüzden bir dönem ara verdiğini belki ileride döneceğini açıkladı.

Gökhan Özoğuz'un Dövmeleri Nelerdir?

Dövmelere ilgisiyle bilinen Özoğuz, bu kez parmaklarının üstüne yazdırdığı 'Aşk-ı Meşk' yazısıyla tasavvufi mesaj verdi. Tasavvufta 'Aşk-ı meşk etmek', aşkı hayatın her anına geçirmek anlamına geliyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir