Oyun Severlerin Dikkatine: Game Pass Haziran 2022 Oyunları Geliyor!

Oyun Severlerin Dikkatine: Game Pass Haziran 2022 Oyunları Geliyor!
22.06.2022 14:03
Oyun severlerin heyacan ile beklediği Haziran 2022 ikinci yarısında Xbox eklenecek Game Pass eklenecek ve çıkartılacak oyunlarının tarihleri belli oldu. Game Pass Haziran 2022 oyunlarının bazıları PC bazıları tüm platformlar için hazırlanıyor. Game Pass Haziran 2022 Oyunları hangileridir? Game Pass Haziran 2022 Oyunlarının fiyatları nelerdir? Daha fazlası ve son dakika gelişmeleri haberimizin detaylarında..

Sony’nin geçtiğimiz aylarda PlayStation Plus abonelerine özel FIFA 22’nin 3 Mayıs-7 Haziran tarihleri ​​arasında ücretsiz olacağını duyurmasıyla tüm gözler Microsoft tarafında çevrildi. Bunun ardından Game Pass, FIFA 22’nin Haziran ayında listesinde olduğunu söyledi. Şimdi ise bugünden başlayarak Temmuz’a kadar getireceği diğer oyunları

GAME PASS HAZİRAN 2022 OYUNLARI HANGİLERİDİR?

Game Pass tarafından Haziran ayında getirilecek yeni oyunlara baktığımızda 5 farklı yapım olduğunu görüyoruz. Bunlardan ilki, zaten bir süredir bilinen ve 23 Haziran’da gelecek olan FIFA 22. Steam fiyatı an itibariyle 599 TL. Ayrıca PS5 için EA Play’de 720 TL iken Xbox’ın sitesinde indirimli bir şekilde Series X|S için 239 TL’ye satılıyor.

23 Haziran’da gelecek 2. oyun ise Steam’de 129.99 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Naraka: Bladepoint. Ayrıca her iki oyunun da hem bilgisayar hem de konsol kullanıcılarına sunulacağını belirtelim. Fakat Naraka aynı zamanda bulut tarafına da geliyor.

GAME PASS OYUNLARININ FİYATLARI NEDİR?

Yakın zamanda  gelecek oyunlar ise yine 2 tane.  Oyunlardan  bulut ve konsol kullanıcılarına gelen Shadowrun Trilogy ile bilgisayar kullanıcıları için gelen Total War: Three Kingdoms. Yaklaşık olarak fiyatları toplamı an itibariyle 300 TL civarında gözüküyor.

Listenin belki de birçok kişi tarafından beklenen son oyunu ise 1 Temmuz’da gelecek olan Far Cry 5. Bu yapım da hem konsol ve bilgisayar hem de bulut tarafında erişime açılacak. Güncel Steam fiyatı ise 269 TL. PS tarafında şu anda indirimde olduğu için 569 TL yerine 113 TL’ye alınabiliyor. Fakat Xbox kullanıcıları için fiyat etiketi tam 600 TL.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir