Oyun Bağımlıları Mutlu: Steam Next Fest 2022 Başladı

Oyun Bağımlıları Mutlu: Steam Next Fest 2022 Başladı
14.06.2022 22:23
Her sene olduğu gibi Steam Next Fest bu sene de demo oyunları öne çıkardı. Festival oyun bağımlıları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Steam Next Fest, her sene yaptığı gibi bu sene de demo oyun şöleni yarattı. Festivalde geçtiğimiz yıllara ek olarak 2022 yılında da ilgi çeken yapımlar listeleniyor.

Steam Greenlight’ı hatırlayacak kadar eski olan oyuncular, eskiden demo izlemek ile ne kadar haşır neşir olunabildiğini bilirler. Özellikle son zamanlarda Steam’ de eskisi kadar demolarla ilgili ya da bitmemiş oyunlarla ilgili heyecan verici gelişmeler duyulmasa da hala yeni çıkış yapacak oyunlara büyük destekler verilmektedir. Bu açıdan her yıl düzenlenen Steam Next Fest’ te, 2022 yılında da demo oyunları ön plana çıkarılmaya devam ediyor.

STEAM NEXT FEST 2022 ETKİNLİĞİ DEMOLARI ÖN PLANA ÇIKARDI

Steam her yıl, çıkmak üzere olan bağımsız oyunların demo sürümlerini sergiliyor. Bu etkinlikte demoların indirilebilir olmasının yanı sıra, gerçekleşen canlı yayınlarda oyunlarla ilgili konuşuluyor. Demosu yayınlanan oyunların geliştiricileri, oyunlarıyla ilgili öne çıkan yönleri yayınlarda anlatıyor ve bu yayınlar geniş bir program oluşturuyor. Yayınlanan demolar; popüler ve çok oynanan gibi kategorilere ayrılmış durumda. Bu kataloglanma sayesinde ne tür bir yankı uyandıran oyunları oynamak istediğinizi anlayabilirsiniz.

Eğer Next Fest’teki birkaç demoya şans vermeyi düşünüyorsanız şu oyunlarla başlayabilirsiniz:

·       Metal: Hellsinger

·       Cult of the Lamb

·       Anger Foot

·       Midnight Fight Express

·       Roots of Pacha

·       Escape Academy

·       Agent 64: Spies Never Die

·       Alaskan Truck Simulator

·       Turbo Golf Racing

Steam Next Fest’ in bu seneki etkinliğinde bu listede olmayan pek çok oyun seçeneği mevcut. Bu oyunlara göz atılıp, oyunlar arasından sevilen türe göre seçim yapılabilir ve bu bağımsız yapımlara şans verebilir. 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir