Öykü Berkan Burnu Estetik Mi?

Öykü Berkan Burnu Estetik Mi?
23.11.2022 22:02
Öykü Berkan burnu estetik mi? Pucca burnu estetik mi? Pelinin burnu, Petek Alemdar burnu estetik mi? Brad Pitt, Pelin Akil, Pınar Altuğ burnu estetik mi? Pınar Sabancı, Prenses Diana burnu estetik mi? Burun estetiği günümüzde sıkça tercih edilen operasyonlarından biri haline gelmiştir. İşte tüm merak edilen detaylara bu yazımızda yer verdik...

Sosyal medya kanalları üzerinden adını duyuran Öykü Berkan hem paylaşımları hem sevgilileri hem de estetikleri ile gündem olan isimler arasında yer almaktadır. Takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biri de Öykü Berkan estetik doktoru ve estetiksiz hali olarak bilinmektedir. Ünlü fenomen güzelin burnu estetiktir.

Pucca Burnu Estetik Mi?

Bir takipçisinin konuyla ilgili yorumlarına sinirlenen Pucca, Instagram sayfasında yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı. Pucca, hakkında yapılan 'estetikli' haberlerine isyan ederek fotoğraf ile tartışmalara son buldu. Burnunun estetik olmadığı bilinmektedir.

Pelinin Burnu Estetik Mi?

Kavak Yelleri’nden birçoğumuzun tanıdığı Pelin Karahan’ın güzelliği hayranları ve severleri tarafından ilgileri toplamaktadır. Takipçileri ünlü oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı konusunda merak sahibi olmuşlardır. Estetik yaptırdığı iddialarıyla bir ara gündem olan isimin açıklamasına göre estetik operasyonu hiç geçirmemiştir. Fakat estetiğe karşı olmadığını, bir gün olabileceğini de eklemiştir.

Petek Alemdar Burnu Estetik Mi?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren ve ismi son dönemde ön plana çıkan sosyal medya fenomeni Petek Alemdar Haluk Arslantaş menajerlik şirketine bağlı olarak çalıştığı bilinmektedir. Hayvansever kişiliği ile sosyal medyada takipçilerinden yoğun övgü alan sosyal medya fenomeni bir kedi beslediği biliniyor. Kedisini de zaman zaman sosyal medyada paylaşmaktadır. Araştırmalara göre ünlü fenomenin burnunun estetik olup olmadığına dair bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

Brad Pitt Burnu Estetik Mi?

Profesyonel iş hayatındaki başarısı, ailesiyle olan iyi ve örnek gösterilecek ilişkileri, Brad Pitt’i Hollywood’un vazgeçilmez oyuncuları arasına sokuyor ve hayranlarının arasında bir numara olmasını sağlıyor.

Brad Pitt’in bu denli seviliyor ve çekici bulunuyor olmasını da aslında sağlam bir duruş gösteren karakterine ve kusursuz görünüşüne dikkat çekilebilir. Brad Pitt bir estetik cerrah olarak incelediğinde ise, eski ve yeni fotoğrafları arasında aşırı uçlarda farklılıklar bulunmuyor. Burnunun estetik olup olmadığına dair bir bilgi de henüz bilinmiyor.

Pelin Akil Burnu Estetik Mi?

Pelin Akil, burun ameliyatı olmuştur. Fakat bu ameliyatın öncelikli sebebi estetik değildir. Akil ameliyat sonrası görüntüleri yine Instagram hesabından paylaşmıştır.

Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu sevgilisi Anıl Altan ile nişanlanan 30 yaşındaki Pelin Akil, bir süredir nefes alma problemi yaşadığını dile getirmişti. Akil, geçirdiği ufak bir operasyonla sorundan kurtulmuştur.

Pınar Altuğ Burnu Estetik Mi?

Çocuklar Duymasının Meltem'i olarak hafızalara kazınan oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ aynı zamanda Türkiye'nin tescilli güzellerinden biri olarak tanınmaktadır. Yaptığı paylaşımlarla gündem olan Pınar Altuğ sık sık eski hallerini paylaşmaktan da sıkılmıyor. Geçmişteki haline dair fotoğraflarını da severleri ve hayranlarıyla paylaşıyor.

Altuğ'un son görüntüsünde bazı operasyonlar geçirdiği belli oluyor. Altuğ yıllan önce burnunu yaptırmasının dışında göğüslerini de küçülttürmüştür.

Pınar Sabancı Burnu Estetik Mi?

Gençliğinde estetik yaptırmasına rağmen kesinlikle estetiğinin bulunmadığını söyleyen isimlerden biriside Pınar Sabancı’dır.

Pınar Sabancı'nın Fransız Lape Hastanesi'ndeki stajı devam etti bilinmektedir. Üniversite eğitimini ABD Boston'daki Babson College'da tamamlayan Pınar Sabancı, King's College'da master yaptığı bilinmektedir.

Prenses Diana Burnu Estetik Mi?

İngiltere Kraliyet Ailesi'ne katıldıktan sonra milyonların sevgisini kazanan Lady Diana'nın ölümünün üzerinden 23 yıl geride bırakıldığı bilinmektedir. Kraliyet Ailesi'nin iç yüzünü konu alan The Crown dizisinin yeni sezonunun gelmesiyle Diana bir kez daha akıllara gelerek severlerini derinden etkilemiştir. Araştırmalara göre henüz Diana’nın burnunun estetik olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir