Blackpink Üyelerinin En Sevdiği Renkler Nelerdir?

Blackpink Üyelerinin En Sevdiği Renkler Nelerdir?
23.01.2023 21:03
Blackpink 2016 yılında kurulmuş Güney Koreli bir kız grubudur. Blackpink grubu hakkında merak edilenleri yanıtlayalım. Blackpink üyelerinin en sevdiği renkler nelerdir, hangi yılda kuruldu, hangi yılda dağılacak? Blackpink hangi şirkette, kaç ödülü var, kaç şarkısı var, önceden kaç kişiydi? İşte merak edilenler.

2016 yılında kurulan ve müzik listelerinin başını zorlayan bu müzik grubu 4 kadın şarkıcıdan oluşmaktadır. İsimleri Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa’dır. Bu yetenekli kızların ünü memleketleri Güney Kore’den tüm dünyaya yayılmış durumdadır. Kızlar bu kadar göz önünde olunca haklarında merak edilen sorular olması da şaşırtıcı değil. Grup üyelerinin en sevdiği renkleri merak eden hayranlarının meraklarını gideriyoruz. Rose: mor, Lisa: sarı, Jisoo: mor, Jennie: siyah rengi sevdiğini söylemiştir.

Blackpink Hangi Yılda Kurulmuştur?

Blackpink çıktığı ilk günden beri başarılı bir ivme kazanmıştır. Gruba ait “Ddu- Du Ddu- Du“ adlı parça şu anda Youtube platformu üzerinde en çok izlenmeye ulaşmayı başaran şarkılardan biridir. Ayrıca şarkı 24 saat içerisinde en çok izlenen müzik videosu olma konusundaki rekorunu da hala korumaktadır. Grup 2016 yılında kurulmuştur.

Blackpink Hangi Yılda Dağılacak?

Çıktıkları ilk günden itibaren başarıyı yakalayan Güney Koreli kızlar dünyaca ünlü şarkıcılar ile de düet yapma şansına erişmiştir. Kısa sürede sosyal medya hesaplarında milyonlarca kişiye ulaşan şarkıcılar şu anda K pop türünün en gözde gruplarından biridir. Grup üyelerinden Rose’un solo albüm çıkartması grubun dağılacağı yönünde dedikodular çıkmasına sebep olmuştur. Ancak grup dağılmayacaklarını açıkladı.

Blackpink Hangi Şirkette?

Müzik kariyerlerine Güney Kore’nin Seul kentinde başlayan blackpink grubu ilk albümlerini 2016 yılında yayınladı. Grup şimdiye kadar aralarında “en iyi müzik grubu“ “en iyi single“ “ en iyi video klip“ başta olmak üzere birçok ödülünde sahibi olmuştur. Grubun bağlı olduğu müzik şirketleri YG Entertainment, İnterscope Records, YGEX ‘dir.

Blackpink’in Kaç Ödülü Var?

Pink Venom, Ddu Du- Ddu- Du, Kill This Love, Shut Down, ice Cream, As If İts Your Last adlı şarkılarıyla müzik listelerini alt eden ve dünyayı kasıp kavuran blackpink adlı grup çok sayıda adaylık ve ödüle layık görülmüştğür. Ödüllerinin arasında en iyi single, en iyi kadın grup, en iyi video klip başta olmak üzere pek çok adaylık ve ödül yer almaktadır. Grup 2016 yılından bu yana toplamda 286 adaylık ve 82 ödüle layık görülmüştür.

Blackpink’in Kaç Şarkısı Var?

Digital platformlarda milyonlarca dinlenen, dünyanın en iyi müzik listelerinde zirveyi zorlayan kadın grubu blackpink başarılı düetlere de imza atan bir gruptur. 2022’de dünya turuna çıkan grup 2023’de de tura devam edecek. Grubun 2022 yılı itibariyle yayınlanmış toplamda 13 adet şarkısı bulunmaktadır.

Blackpink Önceden Kaç Kişiydi?

Blackpink grubu ilk önce 9 grup üyesi olarak planlanmıştır. Daha sonrasında yapım şirketin kararı ile sayı 5’e düşürüldü. Ancak şu anda grupta yer almayan Miyeon blackpink çıkış yapmadan önce gruptan ayrılma kararı almıştır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir