Orgazm Aşısının (G Shot) Bir Riski Var Mıdır?

Orgazm Aşısının (G Shot) Bir Riski Var Mıdır?
19.11.2022 18:04
Orgazm aşısının (G Shot) bir riski var mıdır? Orgazm aşısı (G Shot) etkisi ne kadar sürer? Orgazm aşısı (G shot) adeti etkiler mi, öncesi, sonrası nelere dikkat edilmeli? Orgazm aşısının (G shot) etkileri nelerdir? Günümüzde bu amaçla en sık kullanılan dolgu maddelerinin başında hyaluronik asit bazlı dolgular geliyor. Orgazm aşısı da bunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Merak edilen tüm soruların cevaplarını okurlarımız için bu yazıda derledik.

Aşı uygulamasının herhangi bir riski bulunmamaktadır. Bireyin kendi kanından steril bir şekilde hazırlandığından dolayı işlemin hiçbir riski veya yan etkisi olmamaktadır. Çalışmalarda alınan az miktardaki kanın kişinin hemoglobin, hematokrit ve platelet sayısını değiştirmediğini de kanıtlamaktadır.

Orgazm Aşısı (G Shot) Etkisi Ne Kadar Sürer?

G  Shot Yaptıran hastalardan gelen yorumlar genellikle oldukça olumlu dönüt olarak görülmüştür. Özellikle daha önceden cinsel haz alan, orgazmı yaşayan, ancak zamanla bu duyarlılığı azalan kişilerde sıkça tercih edilen bir işlem olarak bilinmektedir.

Hyaluronik asid çapraz bağ ve viskozitesine göre orgazm aşısının etkinliği genelde 6-12 ay arasında etkinliğini sürdürmektedir. Memnun kalan hastalarda işlem güvenli bir şekilde tekrarlanabilmesinde bir sakınca bulunmamaktadır.

Orgazm Aşısı (G Shot) Adeti Etkiler Mi?

 Hyaluronik asit hayvansal kökenli bir dolgu maddesi olmadığı için güvenilir yapıdadır. Enfeksiyon riski taşımamaktadır. G noktası dolgusu işlemi adetlerinizin düzenini etkilemesi söz konusu değildir.

G noktası duyarlılığı az olan bireylerde ya da vajinal doğum ya da vajinal ameliyatlar gibi nedenlerle sonradan duyarlılığı azalan kişiler için G shot ve g noktası büyütme işlemleri hastanın eski cinsel performansının ve hazzının yerine getirilmesinde önemli bir tedavidir.

Orgazm Aşısı (G Shot) Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araştırmalara göre kadın ön vajinal duvarında bulunan yüksek erotik hassasiyet ve angajmana sahip önemli bir bölgenin varlığı bilinmektedir. Geniş bir anket çalışması sonucunda kadınların %84’ünün vajinalarında böyle duyarlı bir alanın olduğunu kanıtlar yöndedir.

Orgazm aşısı cinsel hazzı arttırmak ve orgazm olabilmeyi kolaylaştırmak neticesiyle yapılmaktadır. Ancak hayatı boyunca klitoral masturbasyon yoluyla dahi, hiçbir şekilde orgazm olamamış bireyler için bu işlem uygun olmayacaktır.

Orgazm Aşısı (G Shot) Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

G shot işlemi sonrası sızıntılar şeklinde kanama, ağrı kesici gerektirmeyecek düzeyde hafif ağrı ve akıntı oluşması normal kabul edilmektedir. İşlem sonrası herhangi bir pansumana veya özel bakıma ihtiyaç bulunmamaktadır. Ayrıca hemen sonrasında da cinsel ilişki de yapılabilir.

Orgazm Aşısının (G Shot) Etkileri Nelerdir?

Erkek penisinin G noktasına teması daha çok olursa ve kadın daha çok zevk alacaktır. G noktasını daha iyi hissetmek için diğer bir yöntem ise idrar hissi varken ilişkiye girilmesidir.

Dolgu tekniklerinde asıl amaç G noktasını vajina içinde yükselterek cinsel birleşme sırasında penisin temasını kolaylaştırarak hazzı ve orgazmı sağlamaktır. Çeşitli kaynaklarda G noktası argümantasyonu olarak da geçen bu işlem de bölgenin duyarlılığının artırılması açısından sık uygulanan bir işlemdir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir