Nevşin Mengü CNN’den Neden Ayrıldı?

Nevşin Mengü CNN’den Neden Ayrıldı?
18.10.2022 20:15
Ekranların sevilen spikerlerinden Nevşin Mengü’nün hayatına dair doğru bilgiler ile karşınızdayız. Nevşin Mengü CNN’den neden ayrıldı, eski sevgilisi kimdir, hangi gazetede yazıyor? Hangi kanalda, hangi takımı tutuyor, hangi okuldan mezun?

Nevşin Mengü uzun yıllar CNN’de karşımıza çıkmıştır. Fakat bir gün ani ayrılık kararı ile herkesi şaşırtmıştır. Bir röportajında ayrılmak zorunda kaldığını açıklamıştır. Bir siyasi parti ile ilgili habere hem yorum yapması hem de kısa sürede tutulması nedeniyle ayrılmıştır. Kendi rızasıyla olmayıp başkalarının emriyle bizlere veda ettiğini söylemiştir. Bu üzücü ayrılık çok sürmemiş başka kanalardan teklif gelmiştir. Kendisi hala spikerliğe devam etmektedir. Kendi alanında başarılı sunucu kadınların başında gelir.

Nevşin Mengü Eski Sevgilisi Kimdir?

Özel hayatı ile de olay yaratan Nevşin Mengü eski sevgilisi Ahmet Hakan ile anılmıştır. Özel hayatının birçok magazin programına haber niteliği taşır. Güçlü yorumları ile hedefini tam noktadan vurur. Hem duruşu hem de ses tonuyla haberi doğru şekilde sunması ile ünlüdür.

Bu açıdan Nevşin Mengü her daim gazete kupürlerinde görebilirsiniz. Yaptığı programlarda doğru şekilde tartışma masalarını yönetmesi ile de bilinir. Tartışmaya nokta atışları yaparak izlenmesini sağlar. Bu açıdan tüm kanallar onu her daim kendi kanalında görmek isterler.

Nevşin Mengü Hangi Gazetede Yazıyor?

Birçok gazetede yazan Nevşin Mengü şimdilik Sözcü gazetesinde yazılarını dile getirir. Yazıları ile olay yaratır. Her daim güncel olarak olayları takip eder. Siyasi görüşü az çok çevresi tarafından bilinir. Yazdığı yazıları ile de tarafsız şekilde insanlara olayları anlatır. Fakat bazı noktalarda birçok çevreden bası da yer. CNN’de haber spikeri olduğunda haber aralarında bir takı siyasi eleştiriler yapması ile meşhur olmuştur.

 Olay tv, sözcü, HaberTürk gibi birçok gazetede yazmıştır. Siyasi, güncel, spor dâhil her konu hakkında kendi düşüncelerini olumlu veya olumsuz şekilde dile getirir. Biraz sivri dilli olup, bir grup tarafından eleştirileri yanlış da anlaşılabilir. Bu yüzden birçok programı iptal edilmiş ve işinden de olmuştur. Hala CNN ekranlarında bir tartışma programını yönetmektedir.

Nevşin Mengü Hangi Kanalda?

Şu an CNN ekranlarında yer alır. Burada siyasete dair bir takım tartışma konusu olan konuları işler. Konuları belirlerken konuklarını da buna göre seçer. İyi bir spiker olduğu gibi tartışma masasını son derece profesyonel şekilde yönetmektedir. Siyaset alanında herkesin meraklı bakışları onu takip etmektedir.

Nevşin Mengü Hangi Takımı Tutuyor?

Nevşin Mengü koyu Fenerbahçelidir. Yaptığı spor eleştirileri ile de ünlüdür. Tam anlamıyla birçok spor yorumcusundan daha iyi nokta atışlı eleştiriler yapar. Yaptığı bir takım programında Fenerbahçe’nin eleştirisi ile de gündeme gelmiştir. Yaptığı eleştirilere gazetelerin ana sayfalarında manşet olmuştur.

Nevşin Mengü Hangi Okuldan Mezun?

Nevşin Mengü Galatasaray ve Bilkent Üniversitelerini bitirmiştir. Güçlü bir kariyer geçmişi olmakla beraber iyi okulları bitirmiştir. Kendini anlatırken her daim kendini geliştirmek olduğunu sürekli dile getirir. Başarılı bir sunucu olduğu için ekranlarda onu daha çok göreceğiz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir