Komedyen Yavuz Seçkin İle İlgili Merak Edilenler

Komedyen Yavuz Seçkin İle İlgili Merak Edilenler
12.08.2022 12:00
Yıllardır tanıdığımız Yavuz Seçkin’in yaşı, eşi ve ailesi, kaç çocuğu var sorusu, boyu gibi konular hep merak konusu olmuştur. Yavuz Seçkin’e dair en çok merak ettiğiniz detaylar..

İstanbul’da dünyaya gelen Yavuz Seçkin, 2 Ocak 1969 senesinde dünyaya gelmiştir. Radyo ve TV Programcılığı yapmış olan Yavuz Seçkin aynı zamanda oyunculuk da yapmıştır.

Komedyen Yavuz Seçkin Öldü Mü?

Yavuz Seçkin hala yaşamaktadır. Fakat 2021 senesinde evinin bahçesinde ağaca uzanmak istediği için sandalye üzerine çıkan Yavuz Seçkin, dengesini ani bir hareket sonucu kaybetmiştir. Sandalyeden dengesini sağlayamayan Seçkin yere düşmüştür. Bu kaza sonucunda ünlü komedyenin omuriliğinde kırık oluşmuştur.

Yavuz Seçkin Boyu Kaçtır?

Yavuz Seçkin’in boyunun 1.75 olduğu bilinmektedir. Göz rengi ise kahverengi, kilosu 72 kilogram, burcu ise Oğlak olmaktadır. 2 Ocak 1969 sensinde dünyaya gelen ünlü komedyen evli ve üç çocuk babası olmaktadır.

Yavuz Seçkin Kaç Yaşındadır?

Yavuz Seçkin 2 Ocak 1969 tarihinde doğmuştur, yani 53 yaşında olmaktadır. 1988 senesinde Şişli Motor Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseden sonra ise Gültepe civarlarında bir dükkan sahibi olup, ticaret ile uğraşan biri olmaktaydı.

Yaptığı taklitler ile izleyenleri hem eğlendiren hem de şaşkına çevirmektedir ünlü komedyen.  Yavuz Seçkin, İsmail Baki Tuncer ile taklidini yaptığı sanatçılar; Bülent Ecevit, Süleyman Demirel Ahmet Çakar, Bülent Ersoy, Mehmet Ali Birand, Güneri Civaoğlu, Erman Toroğlu, Cemil İpekçi, Hıncal Uluç, Aziz Yıldırım ve Fatih Terim olmaktadır.

Yavuz Seçkin Aslen Nerelidir?

Yavuz Seçkin İstanbul’da doğup büyümesine karşın aslen Ispartalı olmaktadır. Ayrıca ‘İner Misin Çıkar Mısın’ isminde yetenek yarışmasına 1997 senesinde katılıp, yarışmayı birincilik ile bitirmiştir. Böylelikle de Yavuz Seçkin daha 28 yaşında iken sahip olduğu yetenekleri keşfedilmiştir. Yavuz Seçkin On Parmak On Marifet yarışmasına katılıp burada tanıştığı İsmail Baki Tuncer ile daha sonra da radyo programı yapmıştır.

Yavuz Seçkin’in Annesi Kimdir?

Yavuz Seçkin’in annesi Esma Seçkin olmaktadır. Ayrıca babası Selahattin Seçkin hakkında 2006 senesinde hayatını kaybettiği ve iplik işçiliği yaptığı bilinmektedir. Babası Selahattin Seçkin’in 1994 senesinde, Levent’te bulunan evini sattıktan sonra, Selahattin Yavuz İlköğretim Okulu’nu Isparta’da yaptırmıştır.

Yavuz Seçkin Eski Eşi Kimdir?

Yavuz Seçkin’in eski eşi Havva Tavukçu olmaktadır. Yavuz Seçkin ve Havva Tavukçu bu evlilik sonucu Zeynep ve Oğuzhan adında iki çocuğa sahip olmuşlardır. Havva Tavukçu ile evliliğini sonlandıran Yavuz Seçkin, ikinci kez dünya evine 2010 senesinde Dicle Güler ile girmiştir. Dicle Güler bale öğretmenliği yapmaktadır.

Yavuz Seçkin Evi Nerededir?

Yavuz Seçkin’in evinin tam olarak nerede olduğu bilinmese de İstanbul sınırları içerisinde hayatına devam ettiği bilinmektedir.

Pek çok yapımda yer almış olan Yavuz Seçkin’in filmografisi şu şekilde olmaktadır; Oldu Mu Şimdi?, Yıldızlar da Kayar(2016),Galip Derviş(2013)-Tarkan Karcı, Oğlum Bak Git(2012)-Orhan, Comedya(2008),Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu(2006)-Anadol, Sevimli Dinozor(2006)-Sselendirme, Avrupa Yakası(2004-2009)-Sertaç, Hastayım Doktor, Yılan Hikayesi(1999)-Ercüment, Çiçek Taksisi(1995).

Yavuz Seçkin’in Kaç Çocuğu Vardır?

Yavuz Seçkin’in, Havva Tavukçu ile yapmış olduğu ilk evliliğinden Zeynep ve Oğuzhan isminde iki çocuğu bulunmaktadır. Yavuz Seçkin son zamanlarda hayatına radyo programcılığı yaparak devam etmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir