Marmara Park Hangi Durak?

Marmara Park Hangi Durak?
09.07.2024 10:12
Marmara park hangi durak? Akasya avm, forum istanbul hangi durak? Torium avm hangi durak? Akasya avm marmaray hangi durak? Merak edilen duraklar hakkında detayları sizler için araştırdık.

Marmara Park, İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunan bir alışveriş ve yaşam merkezidir. Beylikdüzü, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alır.

Eğer Marmara Park'a toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız, kullanabileceğiniz birkaç seçenek vardır. En yaygın olanlarından biri İETT otobüsleri ve metrobüstür. Beylikdüzü'nden Marmara Park'a gitmek istiyorsanız, Beylikdüzü Metrobüs İstasyonu ve Beylikdüzü Son Durak İETT otobüsleri kullanılabilir.

Ayrıca, Beylikdüzü'nde bulunan Metrobüs hattını kullanarak Söğütlüçeşme - Beylikdüzü istikametini takip ederek Marmara Park'a ulaşabilirsiniz. Marmara Park'a giden otobüs hatları ve metro hatları zaman içinde değişiklik gösterebileceğinden, gitmeden önce güzergah ve durak bilgilerini kontrol etmek önemlidir.

Son olarak, güzergah ve ulaşım seçenekleri konusunda güncel bilgileri öğrenmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesi veya ulaşım uygulamaları gibi kaynakları kullanabilirsiniz.

Akasya Avm Hangi Durak?

"Akasya AVM" ya da "Akasya Alışveriş Merkezi" İstanbul, Türkiye'de bulunan bir alışveriş merkezidir ve genellikle Üsküdar ilçesine bağlı Acıbadem semtinde yer alır.

Eğer Akasya AVM'ye toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız, kullanabileceğiniz ulaşım araçları arasında otobüs ve metro gibi seçenekler bulunabilir. İstanbul'da toplu taşıma güzergahları sık sık güncellendiği için, en güncel ve doğru bilgileri almak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesini veya güzergah planlama uygulamalarını kontrol etmeniz önerilir.

Ayrıca, Akasya AVM'ye en yakın toplu taşıma duraklarını veya istasyonlarını öğrenmek için İstanbul'un toplu taşıma sistemine ait resmi web siteleri veya mobil uygulamalar kullanılabilir. Bu kaynaklar, güzergah bilgilerini, durakları ve toplu taşıma ile ilgili diğer önemli detayları sağlar.

Forum İstanbul Hangi Durak?

Forum İstanbul, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunan büyük bir alışveriş ve yaşam merkezidir. Toplu taşıma ile Forum İstanbul'a ulaşmak istiyorsanız, çeşitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Metrobüs ile ulaşım için "Cevizlibağ Metrobüs İstasyonu" veya "Topkapı Metrobüs İstasyonu" gibi duraklardan metrobüse binerek Forum İstanbul'a ulaşabilirsiniz. Bu duraklar, Forum İstanbul'a yakın bölgelerde bulunmaktadır.

Ayrıca, metro kullanarak da Forum İstanbul'a gidebilirsiniz. "Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı" üzerindeki "Kocatepe" veya "Sağmalcılar" istasyonlarından birine gidip, daha sonra metroyla "Bayrampaşa-Maltepe" istasyonunda inerek Forum İstanbul'a ulaşabilirsiniz.

Otobüs hatları da Forum İstanbul'a ulaşım sağlayabilir. Bulunduğunuz bölgeye ve kalkış noktanıza bağlı olarak farklı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesi veya ulaşım uygulamaları üzerinden güzergah ve durak bilgilerini kontrol ederek en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Torium Avm Hangi Durak?

Torium Alışveriş Merkezi (AVM),İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. Torium AVM'ye toplu taşıma araçları ile ulaşmak istiyorsanız, çeşitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Öncelikle, bulunduğunuz konuma göre en uygun toplu taşıma aracını seçmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesi veya mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu platformlar, güzergahlar, duraklar ve ulaşım seçenekleri konusunda güncel bilgiler sağlar.

Genel olarak, Torium AVM'ye ulaşmak için kullanılabilecek birkaç toplu taşıma seçeneği şunlardır:

Metrobüs:

Eğer metrobüs hattını kullanacaksanız, Beylikdüzü istikametinde giden metrobüsle "Avcılar - Söğütlüçeşme" hattını kullanabilir ve Esenyurt bölgesine yakın bir durakta inerek Torium AVM'ye ulaşabilirsiniz.

Otobüs:

Esenyurt bölgesine giden otobüs hatlarını kullanarak Torium AVM'ye ulaşabilirsiniz. Bu otobüs hatları, farklı güzergahlardan ve bölgelerden Esenyurt'a doğru seferler düzenleyebilir.

Metro:

İstanbul'un metro hatlarından birine binip, Esenyurt bölgesine kadar gittikten sonra Torium AVM'ye ulaşmak için yerel otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen bilgiler zaman içinde değişebileceğinden, gitmeden önce güzergah ve durak bilgilerini kontrol etmek önemlidir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım kaynaklarından ve güncel toplu taşıma bilgilerinden faydalanarak en uygun ulaşım seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Akasya Avm Marmaray Hangi Durak?

Üsküdar'dan Marmaray hattı üzerinden Yenikapı veya Sirkeci istikametine hareket eden trenleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir