Marka Yatırım Holding’in Hisseleri Nasıldır?

Marka Yatırım Holding’in Hisseleri Nasıldır?
27.08.2022 15:33
Marka Yatırım Holding, son zamanlarda popülerleşmeye başlamıştır. Peki Marka Yatırım Holding’in hisseleri nasıldır, ne iş yapar, sahibi kimdir, banka alacak mı? Detaylar haberimizin kalanında..

Ö. Kapanış: 3,05

Gün Aralığı: 3,01-3,15

Gelir: 12,82M

Açılış: 3,08

52 Hafta: 2,55-5,7

Hisse B. Kar: -0,232

Hacim: 656.932

Piy. Değ: 64,65M

Temettü: N/A (N/A)

Ortalama Hacim (3Ay): 278.994

Fiyat /Gelir Oranı: -11,92

Beta: 2,08

1 Yıllık Değişim: -38,52%

Tedavüldeki Hisse: 20.990.000

Sonraki Kazanç Tarihi: -

Marka Yatırım Holding Ne İş Yapar, Hangi Sektörlerde Faaliyet Gösterir? 

Perakende, finans, gayrimenkul, hizmet, gıda, kozmetik ve teknoloji yatırımlarına kararlılıkla devam eden Marka Yatırım Holding,  bir adım daha ileri giderek 14 Temmuz 2017 Cuma günü Borsa İstanbul Ana Pazar'da işlem görmeye başladı. Marka Yatırım Holding'in Kapalı İzleme Pazarı'ndan Ana Pazar'a geçişi, dünya ve Türkiye ekonomisi için bu zor dönemde, Kapalı İzleme Pazarı'ndaki yatırımcılar ve  diğer şirketler için örnek bir adım oldu.  Marka Yatırım Holding, çeşitli alanlarda faaliyet göstermekte, her alanda sürekli gelişme vizyonunu benimseyerek, geleceğe değer yaratma ve bu değerleri paylaşarak  yaşatma ilkesiyle bakmaktadır. “En Değer” markası ile beraber medya, “En Garanti” markası ile beraber Emlak ve Finans, “İstanbul Bujiteri”, “Dünya Markaları” ve “Semark” markaları ile beraber Tekstil Toptan ve Perakende, Markam Redist markası ile Kozmetik, Sky Et ve Süt Gıda markası ile de Gıda sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Tüm iş süreçlerini %100 müşteri odaklılık ve verimlilik odaklı bir yönetim anlayışıyla yöneten Marka Yatırım Holding, halka açık bir şirket olarak sadece Türkiye ekonomisine değil, paydaşlarına da katkı sağlıyor.

Marka Yatırım Holding’in Sahibi Kimdir?

Vatandaşlar, bugün bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Mine Tozlu Sineren hakkında çeşitli araştırmalar yapmaya başladı. Mine Tozlu, Marka Yatırım Holding A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı olarak bilinmektedir. Mine Tozur Sineren Çanakkale'de doğup büyümüştür. Kariyerine finans sektöründe başlayan Mine Tozlu, daha sonra Capitol Alışveriş Merkezi'nde Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı ve daha sonra birçok şirkete danışmanlık yapmasıyla tanındı.

Marka Yatırım Holding Banka Alacak Mı?

Marka Yatırım Holding, Türk Ticaret Bankası'nın satın alma süreciyle ilgili olarak TMSF ile görüşme talebinde bulundu. Marka Yatırım Holding, Türk Ticaret Bankası'nın devam eden sözleşmelerini ve ilgili yükümlülüklerini değerlendirmek, detaylı denetim raporu hazırlamak ve talep edilen Türk Ticaret Bankası'nın satın alma sürecini tamamlamak için Tasarruf Sigortası Fonu Başkanı ile görüşecek. Marka Yatırım Holding'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamaya göre, banka hisselerinin satın alınmasına ilişkin niyet mektubu Tasarruf  Sigorta Fonu Yönetim Kurulu'na sunulacak.

Marka Yatırım Holding’in En Güçlü Olduğu Alan Nedir?

Marka Yatırım Holding’in en güçlü olduğu alan kozmetik, gıda, medya ve tekstil alanında çok güçlü bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

EKONOMİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir