Kuşadası'nda Elektrik Akımına Kapılan Adam Hayatını Kaybetti!

Kuşadası'nda Elektrik Akımına Kapılan Adam Hayatını Kaybetti!
06.07.2022 13:49
Kuşadası'nda elektrik arızası meydana gelen dükkanda tamir işlemi yapan adam, bir anda akıma kapıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan adam, ne yazık ki yapılan müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bir kuruyemiş dükkanında elektrik arızasını tamir etmeye çalışırken akıma kapılan kişi yaşamını yitirdi.

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan bir kuruyemiş dükkanında meydana gelen elektrik arızasını tamir etmek isteyen Mehmet Taşkıran (43),akıma kapılarak yere düştü. Yaşanılan olay sırasında çevrede olan vatandaşlar gördükleri olay karşısında şoke oldu. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

Hayatını Kaybetti

AA'nın haberine göre; ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırılan Taşkıran, yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Yaşanılan olay sonrası pek çok insan şoke olurken, elektrik akımına kapılı hayatını kaybetmiş olan talihsiz adamın ailesi ve yakınları derin bir üzüntü içerisine girdi.

Elektrik akımına kapılan talihsiz adamın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmesinin ardından, yaşanılan olayın kasıtlı mı yoksa kaza mı olduğu konusunda pek çok farklı söylem mevcut. Bu söylemler de göz önüne alındığı zaman, talihsiz adamın elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetmiş olmasının sebebinin ne olduğunun açığa çıkartılması amacı ile alayla ilgili soruşturma başlatıldı. Şimdi ise, hayatını kaybeden adamın ailesinin ve yakınlarının gözleri, yapılacak olan incelemenin sonucuna çevrilmiş durumda.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir