Krysten Ritter Burnu Estetik Mi?

Krysten Ritter Burnu Estetik Mi?
24.11.2022 22:12
Burun estetiği burundaki kemer görünümü, burun düşüklüğü, burun- alın arasındaki ya da burun- dudak arasındaki açının düzeltilmesi, sorunlar için uygulanmaktadır. Krysten Ritter burnu estetik mi? Rihanna’nın burnu estetik mi? Robert Downey Jr, Reckolun, Robert Pattinson burnu estetik mi? Sıla, Serkay Tütüncü, Serenay Sarıkaya, Simay Barlas burnu estetik mi? Ünlü isimler hakkında merak edilen soruları okuyucularımız için bu yazıda cevapladık.

Cildini sürekli nemlendirdiğini söyleyen ve güneşten korunan Ritter, beyaz tenine en uygun tonları bulma konusunda müthiş bir performans sergilemektedir. Onu bu konuda başarılı yapan ise doğal ten rengini vurgulayan şeffaf, ince ve yumuşak tonlar kullanması olmaktadır.

Ritter ister gece makyajı ister günlük makyaj olsun ten rengini asla saklamamaktadır. Tam tersine pürüzsüz beyaz cildini doğal tonlar kullanarak ön planda tutmayı başarıyor. Güzel imajının hatlarını ise kuzgun siyahı saçları ve hiç almadığı doğal kaşları çizmektedir. Burnun estetik olup olmadığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Rihanna'nın Burnu Estetik Mi?

Rihanna'nın burun estetiği yaptırdığı bir süredir konuşularak gündeme geldiği bilinmektedir. Birazcık küçülen burnu için Rihanna açıklama yapmaktan çekinirken, yorumları Life & Style Magazine doktorlardan öğrenmiştir. New York'ta plastik cerrah olan Dr. Jennifer Walden’in yorumuna göre ünlü güzel Rihanna rinoplasti yani burun estetiğine dair bir operasyon geçirmiştir.

Robert Downey Jr Burnu Estetik Mi?

Estetik iddialarını inkar edenler arasında yer alan ünlü isimlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak fotoğraflara bakıldığında burnuna yapılan estetik belli olmaktadır. Marvel'in Tony Stark'ı namı diğer Iron Man, Robert Downey Jr’ın burun estetiği operasyonu yaptırdığına dair hala net bir bilgi bulunmamaktadır.

Ünlü isme genellikle hayranları Iron Man ya da Sherlock Holmes olarak seslenmektedir.

Reckolun Burnu Estetik Mi?

Estetik denince akla genelde magazin dünyasının tüm ünlü isimleri gelmektedir. Burun estetiği (Rinoplasti) ameliyatı günümüzde en yaygın yapılan cerrahi operasyonlardan biri olarak bilinmektedir. Ünlü isim Reckolun’un burnu eskiye oranla daha düz görünmektedir. Bu da hakkındaki estetik iddialarını doğrular nitelikte olsa da net bir bilgi henüz bilinmiyor.

Robert Pattinson Burnu Estetik Mi?

Burun estetiği olan Robert aynı zamanda çene estetiği operasyonu da geçirmiştir. Altın oran ölçüsüne göre dünyanın en güzel kadın ve erkekleri arasında yer almaktadır. Yakışıklı aktör kariyerinin en başlarında ameliyat olmayı tercih etmiştir.

Sıla Burnu Estetik Mi?

Sıla Gençoğlu'ndan ya da herkesin onu tanıdığı adıyla Sıla’nın estetik olup olmadığı çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Estetik operasyonla burnunu küçülten Sıla, sarı olan saç rengini de koyulaştırmak için boyatmıştır. İlk şöhret olduğu zamanlardan bu yana çok farklılaşan Sıla, verdiği kilolarla da sevenlerinin çokça dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Serkay Tütüncü Burnu Estetik Mi?

Kusursuz Kiracı'nın Yakup'u Serkay Tütüncü'nün burnu merak konusu olarak gündeme gelmiştir.

Çok konuşulan isimlerinden olan Serkay Tütüncü oyunculuğu kadar yakışıklılığıyla da adından söz ettirdiği bilinmektedir. Ancak ortaya çıkan fotoğrafı hayranlarının şaşırmasına sebep olmuştur. Ekran macerasına devam eden Tütüncü'nün burnunun estetikli olduğu iddiası ortaya atılmıştır. Fakat halen açıklanan kesin bir yargı bulunmamaktadır.

Serenay Sarıkaya Burnu Estetik Mi?

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, özel bir hastanede estetik operasyon geçirdiği bilinmektedir. Çok fazla estetik operasyon geçirmese de ünlü isim burnunu düzelttirdi ve göğüslerine silikon koydurttu.

Geçtiğimiz yakın dönemde silikonlarını yenilettiği konuşulan Sarıkaya'nın işlemi gündeme gelerek dikkat çekmiştir.

Simay Barlas Burnu Estetik Mi?

Aziz dizisinde canlandırdığı Efnan karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Simay Barlas, güzel oyunculuğu ve kendi güzelliğiyle izleyiciler tarafından yakın takibe alınmıştır. Güzelliğiyle kendisine hayran bırakan Barlas'ın estetiksiz hali gören hayranlarını şaşırtmıştır. Simay Barlas burnunun estetik olduğuna dair kesin bir yargı bulunmamaktadır. Fakat geçmiş yıllardaki fotoğrafları karşılaştırıldığında estetik olduğu belli olmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir