Kova Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Kova Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?
19.01.2023 01:29
Sahip olduğumuz burcun, karakterimiz ve davranışlarımız üzerinde direkt olarak etkisi bulunmaktadır. Peki hangi burcun insanı neden soğuk davranır? Kova, Yay, balık burcu erkeği neden soğuk davranır? İkizler, terazi, Başak burcu erkeği neden soğuk davranır? Cevapları merak ediyorsanız yazımıza bir göz gezdirin deriz.

Arkadaş canlısı, cömert ve sevecen insanlardır. Entelektüel konuşmalardan hoşlanırlar ve sanatsever kişilerdir. Ancak Kova erkekleri son derece inatçı ve bağımsız insanlardır. Özgürlüklerinin kısıtlanma düşüncesi onları çileden çıkarabilir. Bir an önce o mekandan veya kişiden uzaklaşmak isterler. Eğer üzerine çok gidiyorsanız, fazla ilgi gösteriyorsanız kaçacak ve size karşı soğuk davranışlar sergileyecektir.

Yay Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Ortamların aranan yüzü, eğlenceli ve özgürlük düşkünü Yay burçları ayrıca başına buyruk insanlardır. Bu özellikleri o kadar öne çıkabilir ki uzun zaman önce yapmış olduğunuz bir planı anlık bir karar ile değiştirebilir. İlişki yaşarken çok duygusal olmayı sevmez, romantik anlardan kaçınır.

Eğer bir Yay burcuna karşı hoşgörünüz yoksa ve ilgisizseniz size karşı son derece soğuk davranışlar sergileyecektir. Yay insanı tüm karakter özelliklerine rağmen anlaşılmayı bekler. Karşı tarafın eleştirel tutumu ve haklı şekilde de olsa yerilmek bir Yay erkeğinin sizden sonsuza kadar soğumasına neden olabilir.

Balık Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Yumuşak kalpli, duygusal ve hayalperest insanlardır. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde samimi duygulara ve hislere önem verirler. Bir Balık burcu erkeği size karşı soğuk davranıyorsa bir sözünüz ya da bir hareketinizle onu kırmış olabilirsiniz. Fakat iletişim kurma konusunda pekiyi olmayan Balıklar siz ona gitmedikçe gelip size neye kırıldıklarını itiraf edemezler. Ancak duygusal, içten ve samimi bir konuşmayla Balık burcu erkeğinin buzlarını eritebilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

İkizler değişken ruh haline sahip insanlardır. Ayrıca özgürlüklerine inanılmaz düşkün olurlar. Bir İkizler erkeğinin sizden soğuduğunu hissediyorsanız mutlaka özgürlük alanına müdahale etmişsinizdir. Ya da onun böyle hissetmesine neden olacak bir davranışta bulunmuşsunuzdur. Kontrol altına alınmaktan, özgürlüklerinin kısıtlanmasından ve yönetilmekten hiç hoşlanmaz ve hızla soğurlar.

Terazi Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Durduğu yerde durmayan, enerjik, arkadaş canlısı ve dengesiz bir burçtur. Eğer bir Teraziyi kızdırırsanız size karşı soğuk davranışlar sergileyecektir. Çok fazla üstüne düşmeniz, kurallar koymanız ve onu kısıtlamanız bir Terazi erkeğini sizden hemen soğutur ve uzaklaştırır. Problemlerle yüzleşmekten ve sorumluluk almaktan korkarlar.  Sizinle yüz yüze ciddi ve gerçek bir konuşma yapmaktan kaçınacakları için bazen onlarla iletişim kurmak imkansız olabilir.

Başak Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Başak burcu erkekleri tertipli ve düzenli insanlardır. Düzenlerine müdahale edilmesinden hiç hoşlanmazlar. Eğer bir Başak burcu erkeğinin çorabının yerini dahi değiştirirseniz işte o zaman soğuk davranış ve bakışlara hazır olun. Yalnızca kendileriyle baş başa kalmak istedikleri bir dünyaları vardır ve çok detaycı insanlardır. Başak burcu erkeği ile olmak sabır ister. Eğer sabırsız ve heyecanlı bir yapıdaysanız daima çatışmalar yaşanacak bir olayın fitilini ateşlemişsiniz demektir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir