Kova Burcu Kadını Neden Soğuk Davranır?

Kova Burcu Kadını Neden Soğuk Davranır?
19.01.2023 01:38
Bir kadın size karşı soğuk davranıyor fakat bunun sebebini bilmiyorsanız burcunun özelliklerini dikkatlice incelemelisiniz. Kova, Yay, Balık burcu kadını neden soğuk davranır? İkizler, terazi kadını neden soğuk davranır? Hadi detaylara birlikte bakalım.

Kova kadını oldukça zeki, komik ve eğlenceli insanlardır. Becerikli ve anlayışlı kimselerdir. Fakat Kova kadınını haksızlıklar çıldırtacak derecede sinirlendirebilir. Eğer bir Kova kadınının size karşı neden soğuk davranışlar sergilediğini merak ediyorsanız mutlaka ona karşı bir haksızlık yapmışsınızdır. Sevecen tavırlarıyla bilinen Kovalar eğer sizden ilgisizlik ve düşüncesiz hareketler görmüşse sizden soğurlar.

Yay Burcu Kadını Neden Soğuk Davranır?

Yeni yerler görmeyi, seyahat etmeyi ve yeni insanlar tanımayı çok severler. İdealist, iyimser ve sevecen insanlardır. Ancak bağlanmaktan kaçarlar. Nedensiz yere size soğuk davranabilirler. Hatta hareketleri bazen insanı çileden çıkarabilir. Birden 15 yaş küçülür ve çocuk gibi davranışlar sergilemeye başlarlar. Özgürlük düşkünüdür. Onu bir ilişkinin içerisinde tutabilmek ve bağ kurabilmek oldukça zordur. Çoğu zaman karşısındaki insana karşı ilgisini yitirir ve soğuk bir insana dönüşebilirler.

Balık Burcu Kadını Neden Soğuk Davranır?

Balık burcu kadınları son derece hassas, hayalperest ve aşka aşık insanlardır. Bir Balık burcu kadını ile sevgili ya da arkadaşsanız onun duygularını her zaman ön planda tutmalısınız. Hatta bir Balık burcu kanıyla konuşurken ses tonunuza bile dikkat etmelisiniz.

Çünkü onlar son derece hassas insanlardır ve bir hareketinize hatta bir sözünüze bile çok yüksek reaksiyon gösterebilirler. İstemeden bir hata yapmış olsanız bile sizden içten bir özür bekleyeceklerdir. Ayrıca Balık burçları sevmedikleri insanlara karşı da son derece mesafeli ve soğuk dururlar.

İkizler Burcu Kadını Neden Soğuk Davranır?

İkizler burcu kadınını anlamak bazen oldukça zordur. Çünkü birden modları değişebilir. 1 dakika önce gülüyorken 1 dakika sonra hüzünlü bir ruh haline gömülebilirler. Bundan dolayı İkizler burcunun tam olarak ne hissettiğini anlamanız bazen imkansız bir hale gelebilir.

Ayrıca İkizler burcu insanları özgürlüklerine en düşkün insanlardan biridir. Eğer özgürlüklerinin sınırlandırıldığını ya da özgürlük alanlarına müdahale edildiğini düşünürlerse çileden çıkar ve sizinle bağlarını koparır. Ayrıca kararsız ve çabuk sıkılan tiplerdir. Sıkıldıkları zamanda son derece asık suratlı olurlar ve soğuk davranışlar sergilerler.

Terazi Burcu Kadını Neden Soğuk Davranır?

Nazik, gerçekçi, kolay arkadaşlık kurabilen, aktif ve yerinde duramayan bir kadındır. Bu ele avuca sığmayan kadınla bağ kurmak kolay olsa da uzun süreli bir ilişkinin içerisinde kalmasını sağlamak da bir o kadar zordur. Akılları havada, günlük yaşamayı seven, eğlence peşinde koşan tiplerdir. Kimsenin nazını çekmezler. Boyun eğmezler. Bir ortamdan bir anda sıkılarak uzaklaşma potansiyeline sahip insanlardır. Hemen karar ve plan değiştirebilirler. Terazi kadınını yakalayamaz ve ona ayak uyduramazsanız sizi hayatından çıkartmaktan çekinmeyecektir. Ayrıca yavaş ve sakin biriyseniz son derece soğuk davranır ve hatta sizi görmezden gelirler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir