Kıyafete Karışan Erkek Nasıl Düzeltilir?

Kıyafete Karışan Erkek Nasıl Düzeltilir?
04.11.2022 15:23
Erkeklerin bilinmeyen fakat en çok merak edilen yönlerini araştırdık. Kıyafete karışan erkek, kıskan erkek, ilgisiz erkek, eve gelmeyen erkek nasıl düzeltilir? Öfkeli erkek, ailesine çok düşkün erkek, yalan söyleyen erkek nasıl düzeltilir?

Erkekler kadınları bazı konularda yönetmek ister. Bunların arasında kıyafet ilk sırada yer alır. Kendilerinde kafalarında kurarak kadınların kıyafetlerine karışmak isterler. Eğer ilk ilişki sırasında karışıyor ve siz de buna izin veriyorsanız o erkeği düzeltemezsiniz. Çünkü kadından bunun onayını almıştır. Bu onay ile beraber her an karışma hakkı bulacaktır. Erkekleri bu halini düzeltme yerine başlangıçta katı kurarlar kurarak hiç karışmayacak posizyona getireceksiniz.

Kıskanç Erkek Nasıl Düzeltilir?

Kıskanç erkeklerin neden bu şekilde davrandığını hiç düşündüznüz mü? Erkekler güvensizlikten kadınlar kıskanırlar. Kendinde gördüğü bir güvensizlik ve kadının güzel olmasıyla beraber sürekli kıskanç hareketler yapacak. Bu sürekli devam ederse ilişkilerde yıpranma ve ayrılıklar söz konusu oluyor. İlşkinin ilk başlarında tatlı kıskanmalar hoş karşılanabilir.

Daha sonraları ilişkiyi oldukça yıpratmış olacak. Bu sebepten ötürü bu erkeği kadınlar düzeltmek ister. İlk önce bu erkeğe güven kazandırmanızı gerekir. Güven kazandırdıktan sonra ilişkinizin güveninin temellerini atmanız lazım. Bu noktalarda ilişki artık oturmuş olacak. Artık kıskançlıkla ilgili ortada bir sorun kalmaz. Tabi bu durumu kabul eden veya etmeyen erkekler de olacaktır.

İlgisiz Erkek Nasıl Düzeltilir?

Bir erkek eğer kadına ilgisiz davranıyorsa orada bir sorun vardır. Öncelikle erkeğin neden ilgisiz olduğuna dair bir konu değerlendirmesi yapılmalı. Daha sonra erkek gerçekten kadını seviyor mu buna bakılmalı. Eğer arada sevgi varsa bunu güzel ve şefkatli bir dille hislerinizi yaşayarak anlatmalısınız. Eğer erkek sizi gerçekten seviyorsa bu ilgisizliğinin farkına varacaktır.

 Sonrasında kendine çeki düzen vererek ilişkiniz eskisinden daha da iyi olacak. Fakat erkek sizi sevmiyorsa bunu sizin abarttığınızı ve kuruntu yaptığını söyleyecektir. Bu durumda kadınlar o ilişkide hiç durmadan ayrılmaları gerekir. O erkek hem düzelmez hem de kadına gereksiz zarar vermiş olur.

Eve Gelmeyen Erkek Nasıl Düzeltilir?

Eşiniz ya da sevgiliniz eve gelmeyi tercih etmiyorsa büyük bir sorun olduğunu bilin. Öncelikle sizlere nerede olduğuna dair bir bilgi veriyor mu gibi unsurlara bakın. Eğer işle ya da başka sorunlarla ilgiliyse bu normaldir. Fakat arkadaş çevresi vs. takılması ilişkide sorun olduğu anlamına gelir. Bu erkeğe bu durumu anlatmalı anlamıyorsa onun terk etmesini gerekir. Aksi takdirde bu erkek düzelmez.

Öfkeli Erkek Nasıl Düzeltilir?

Eşiniz, sevgiliniz ya da aile bireylerinde olan erkekler öfkeliyse onlar hakkında neler yapılabilir, bunlara bakalım. Öncelikle öfke kontrolü yoksa muhakkak bir destek alması gerekir. Çünkü bu durum travma sonucu bu hale getirmiş olabilir. Bu açıdan ona bu durumu doğru şekilde anlatarak psikoloğa göndermemiz gerekir. Çünkü öfkeli erkek iyi sözden ve yardımdan anlamaz. Onu ikna yöntemi ile alanında uzman psikologlardan destek alması gereklidir.

Ailesine Düşkün Erkek Nasıl Düzeltilir?

Bir eş ya da erkek arkadaş ailesine düşkünse bu durumu düzeltmemiz gerekir mi bu konu hakkında düşünülmeli. Eğer saplantılı şekilde ailesinden izinsiz bir iş yapamazsa onu düzeltmeniz sor olur. Fakat ailesini sizden sonra geri planda bırakırsa bu iş sizin lehinize olacaktır.

Yalan Söyleyen Erkek Nasıl Düzeltilir?

Eğer bir erkek yalan söylüyorsa düzeltilemez. O erkeği ya öyle kabul etmeliyiz ya da terk etmemiz gerekir. Aksi takdirde bu durum davranış haline gelmiş ve hayatında olmazsa olmazlardandır. Değiştirilmesi ve düzeltilmesi zordur

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir