Kasaba Doktoru 12.Bölüm Full İzle: Mers Paniği Tüm Planları Alt Üst Eder!

Kasaba Doktoru 12.Bölüm Full İzle: Mers Paniği Tüm Planları Alt Üst Eder!
20.06.2022 14:20
24 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Kasaba Doktoru 12.Bölüm ile seyirci heyecan dolu anlara şahit oluyor. Kasaba Doktoru 12.Bölüm ile izleyicinin beğenisini toplamayı başarıyor. Kasaba Doktoru 12.Bölüm Full İzle! Kasaba Doktoru 12.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Kasaba Doktoru 12.Bölüm ile sevenleri ile kavuşuyor. Kasaba Doktoru dizisi bu hafta da heyecan dolu anlar yaşatıyor. Kasaba Doktoru 12.Bölüm ile TRT 1 ekranlarında sizlerle..

KASABA DOKTORU 12.BÖLÜM FULL İZLE

Hakan ve ekibi, Erol'un ameliyatı ile ilgili çalışmalara devam ederken acilde yaşanan Mers paniği tüm planları alt üst eder. Hakan ve Leyla dışarıda kalırken, Mine ve Ömer karantinaya girmek zorunda kalır. Leyla, Erol'un ameliyatında asistan olma şansını riske atarak Ömer'i tedavi etmek için acile girer. Bu sırada Yalçın ve ekibi de boş durmamaktadır. Yalçın, Erol dahil olmak üzere herkesi büyük bir sıkıntıya sokacak planını devreye sokar.

Kasaba Doktoru 12.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

KASABA DOKTORU SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Erol'un fenalaşıp hastaneye gelişi tüm dengeleri altüst eder. Hakan ameliyatı öne çekmek için hızla bir ekip kurmak zorundadır. Yalçın ise Hakan'ı yalnızlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yalçın, annesinin tedavisini öne sürerek Ömer'i kendi tarafına çekmeye çalışır. Leyla, Ömer'in annesi ile ilgili yalanını öğrenince araları açılır. Hakan yaptığı bir plan sayesinde Yalçın'ı kendi silahı ile vurur ve Mine ile arasındaki buzları eritir. Ömer'in annesinin Uluçınar'a gelişi ile işler değişir. Yalçın tarafından istemediği bir şeyi yapmaya zorlanan Ömer, Hakan'a yakalanınca iyice köşeye sıkışır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir