Kara Tahta 16. Bölüm Full İzle: Düğün Öncesi Sürpriz Planları Yapılıyor!

Kara Tahta 16. Bölüm Full İzle: Düğün Öncesi Sürpriz Planları Yapılıyor!
02.08.2022 12:55
3 Ağustos 2022 tarihinde TRT ekranlarında yayınlanan Kara Tahta 16. Bölüm ile düğün öncesi planlar yapılıyor. Kara Tahta dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Kara Tahta 16. Bölüm Full İzle! Kara Tahta 16. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Kara Tahta 16. Bölüm ile sevenlerini heyecan hız kesmeden devam ediyor. Kara Tahta yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Kara Tahta 16. Bölüm ile macera geliyor. Kara Tahta 16. Bölüm ile TRT ekranlarında sizlerle..

Kara Tahta 16. Bölüm Full İzle


Atlas, Yasemin’in kaybolan telefonuyla ilgili bu denli endişe ortamı yaratılmasından şüphelenir. Irmak her ne kadar telefonun önemsizliğine dair bahaneler üretmek zorunda kalsa da Atlas ikna olmaz ve telefonu kimin gönderdiğine dair iz sürer. Irmak telefon bulunduğu için mutludur. Bunu yanı sıra Hikmet’in cinayet olayına dair fikirleri de Irmak ve Yasemin’i rahatlatır. Irmak artık düğün hazırlıklarına içtenlikle dahil olur. Yaptıklarının bir oyun olduğunu kabul eden Bekir’in ise düğün günü ortaya çıkacak büyük bir sürprizi vardır.

Kara Tahta 16. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Kara Tahta Son Bölümde Ne Oldu?

Atlas ve Irmak arasındaki gerilim yükselerek devam eder. Yasemin ve Irmak’ın ise yeni bir gündemi vardır: telefon nerede? Bu problemi Atlas ile paylaşamayan Irmak, Yasemin’le birlikte telefonun izini sürmeye başlar. Okul ise Asuman’ın yaptığı hırsızlıkla çalkalanmaya başlamıştır. Atlas her ne kadar duruma müdahil olmaya çalışsa da kayıp telefon çoktan Asuman’ın üzerine kalmıştır. Telefonun kaybolduğu ve Asuman’ın çalma ihtimaline karşı haber alan Bekir de soluğu Hikmet’in evinde alır. Hikmet, kızıyla ilgili bu önemli bilgiyi Bekir’den öğrenir. İçerisinde önemli bir video barındıran telefon, tehlikeli sayılabilecek bir kişinin eline geçer. Bu kişi ise telefonu başka birisine postalar. Irmak, telefonun gittiği kişiyi öğrenince şok olur.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir