Kara Tahta 15.Bölüm Full İzle: Kayıp Telefonun Bulunması Şok Etkisi Yaratıyor!

Kara Tahta 15.Bölüm Full İzle: Kayıp Telefonun Bulunması Şok Etkisi Yaratıyor!
27.07.2022 12:37
27 Temmuz 2022 tarihinde TRT ekranlarında yayınlanan Kara Tahta 15.Bölüm ile heyecan doruklara çıkıyor. Kara Tahta dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Kara Tahta 15.Bölüm Full İzle! Kara Tahta 15.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Kara Tahta 15.Bölüm ile sevenlerini heyecan hız kesmeden devam ediyor. Kara Tahta yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Kara Tahta 15.Bölüm ile macera geliyor. Kara Tahta 15.Bölüm ile TRT ekranlarında sizlerle..

Kara Tahta 15.Bölüm Full İzle


Atlas ve Irmak arasındaki gerilim yükselerek devam eder. Yasemin ve Irmak’ın ise yeni bir gündemi vardır: telefon nerede? Bu problemi Atlas ile paylaşamayan Irmak, Yasemin’le birlikte telefonun izini sürmeye başlar. Okul ise Asuman’ın yaptığı hırsızlıkla çalkalanmaya başlamıştır. Atlas her ne kadar duruma müdahil olmaya çalışsa da kayıp telefon çoktan Asuman’ın üzerine kalmıştır. Telefonun kaybolduğu ve Asuman’ın çalma ihtimaline karşı haber alan Bekir de soluğu Hikmet’in evinde alır. Hikmet, kızıyla ilgili bu önemli bilgiyi Bekir’den öğrenir. İçerisinde önemli bir video barındıran telefon, tehlikeli sayılabilecek bir kişinin eline geçer. Bu kişi ise telefonu başka birisine postalar. Irmak, telefonun gittiği kişiyi öğrenince şok olur.

Kara Tahta 15.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Kara Tahta Son Bölümde Ne Oldu?

Irmak, saklamak zorunda kaldığı sırrın ağırlığı altında ezilir. Atlas ise her koşulda onun yanında olmaktan bir olsun vazgeçmez. Irmak, sevdiği adam ve kardeşi arasında bir seçim yapmak zorundadır. İçine düştüğü bu durum Atlas’ın gözünden kaçmaz. Bu yüzden de Irmak’ı gözünün önünde ayırmak istemez. Irmak artık Kuyubaşı Lisesi kantinindedir… Okulda da Asuman’ın gelişiyle bambaşka bir gündem yaşanır. Atlas, Asuman’ın kleptomani rahatsızlığı için yaptığı hamle başarısızlıkla sonuçlanır. Artık Asuman’a bir özür borçludur. Yasemin öldürdüğünü ama görünce delirdiğini düşünür. Bekir’in isteğiyle telefonundaki cinayet anına dair videoyu silecektir. Karşısına çıkan o büyük engelle videoyu silemez.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir