Jahrein ve Bilal Hancı Neden Kavgalı?

Jahrein ve Bilal Hancı Neden Kavgalı?
18.10.2022 23:00
Jahrein ve Bilal Hancı neden kavgalı? Jahrein, kafalar kanalı ile ilgili ne dedi, kafalar kanalı Pakistan olayı nedir? Kafalar kanalı Ak Parti’li mi? Jahrein, kabgalı olduğu yayıncılar kimlerdir, kavgalı olduğu youtuber’lar kimdir, davalık olduğu siyasetçiler kimlerdir? Jahrein ve Erlik nereden tanışıyor? Jahrein ve Kazıklı Maria neden kavga etti? Sürekli kavgalarıyla gündeme gelen Jahrein ve yaşadığı olaylar ile ilgili bilgileri sizler için araştırdık.

Jahrein ve Bilal Hancı, kavgasının nedeni Jahrein’in Kafalar kanalına yönelik siyasi ve onları eleştiren twetler yüzünden anlaşmazlıklar ve tartışmalar çıkmıştır. Bu yüzden Jahrein ve Bilal Hancı tartışmıştır. Fakat daha sonra bir programa ikisi de davet edilerek aralarındaki problem ile yüzleşip sorunu atlatmışlardır. 

Jahrein, Kafalar Kanalı ile İlgili Ne Dedi?

Jahrein, Kafalar grubu hakkında şunları söylemiştir; kafalar kanalı grubunun yapmış olduğu çekilişler ve birkaç videolar hakkında onları alaylı ve eleştirisel bir tavırla konuşmuştur. Bu yüzden Kafalar kanalı ile tartışmalarına neden olmuştur. 

Kafalar Kanalı Pakistan Olayı Nedir?

Kafalar kanalı son dönemde Pakistan’a gidip orada içeriklerine uygun videolar çekmişlerdir. Bu aslında çok normla bir olaydır. Fakat son dönemlerde yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’ye gelmesi ile oluşan tepkiler yüzünden Kafalar kanalının Pakistan’a gitmesi büyük bir tepki toplamıştır. Bu yüzden Kafalar espor takım oyuncularından bazıları tepki olarak takımdan bu yüzden ayrılmıştır.

Kafalar Kanalı AK Parti’li Mi?

Kafalar kanalı çektikleri özgün içerikli videoları ile tanınmışlardır. Son dönemlerde ise bazı siyasi olaylardan ötürü çektikleri videolar sebebiyle AK Partili olduklarına dair iddialar ortaya atılmıştır. Net bir bilgi yoktur. Fakat fonlandıkları iddiaları var AK Partili isimlerle ve TBMM’de video çekmelerinden dolayı böyle düşünülmektedir. Ama bu düşünceler tamamen iddialarla sınırlıdır. 

Jahrein’in Kavgalı Olduğu Yayıncılar Kimdir?

Neredeyse herkese linçler tavırda ifadeler kullandığı için birçok insanla tartışmalar yaratmıştır. Can Sungur ile bir dönem arkadaş olan Jahrein, son zamanlarda Can Sungur ve ona yakın olan yayıncılar ile konuşmamaktadır. 

Jahrein’in Kavgalı Olduğu Youtuber’lar Kimdir?

Jahrein internet ünlüsüdür. Neredeyse herkese linçler tavırda ifadeler kullandığı için birçok insanla tartışmalar yaratmıştır. Tartıştığı youtuber’lar ise Kafalar kanalıdır. Ezhel’le olan tartışmaları çok konuşulmuştur.

Jahrein’in Davalık Olduğu Siyasetçiler Kimdir?

Jahrein’in şu dönemlerde atmış olduğu siyasi tweetlerle gündeme sürekli gelmektedir. Son dönemlerde milletvekili adaylığı ve Kemal Kılıçdaroğlu ile olan yayını ile gündemden düşmemektedir. Bu siyasi ile ilgili tweetleri yüzünden ifadeye çağrılmıştır. En son Meral Akşener'in avukatı tarafından dava açılmıştır. Sağ ve sol siyasetine mensup birçok isimle davası bulunmaktadır.

Jahrein ve Erlik Nereden Tanışıyor?

Jahrein ve Erlik ikisi de internet ünlüsüdür. İkisi de siyasi içerikli yayınlar ve videolar çekmektedir. Bu benzer yanlarından ötürü sosyal medyadan tanışmışlardır. Ve aynı zamanda beraber siyasi içerikli yayınlar yapmaktadırlar.

Jahrein ve Kazıklı Maria Neden Kavga Etti?

Jahrein şu son dönemlerden nedensizce atmış olduğu siyasi tweetlerle gündeme gelmektedir. Jahrein ve Kazıklı Maria kavgası yine Jahrein’in diğer internet fenomenlerine kendince siyasi fikirler üzerinden tweetler atması ile başlamıştır. Kavga ilk olarak Jahrein Kazıklı Maria hedef alarak bir tweet paylaşarak başlamıştır. Bu tweete ise Kazıklı Maria’dan cevap gelmiştir. Ve kavga böyle başlamıştır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir