İki Kova Burcu Anlaşabilir Mi?

İki Kova Burcu Anlaşabilir Mi?
19.01.2023 01:11
Zıt kutuplar birbirini çeker aynı kutuplar ise birbirini iter derler. Peki bu durum burçlar için de geçerli midir? İki Kova, iki Yay, iki Balık burcu anlaşabilir mi? İki ikizler, iki Başak, iki Terazi burcu anlaşabilir mi? Zodyak burçlarının birbirleriyle uyumlarına bir göz atalım.

Dediğim dedik, inatçı ve kibirli insanlardır. Kova burçları özgürlüklerine son derece düşkün, hayalperest kişilerdir. Aynı zamanda çocuksu bir ruha ve şefkatli bir kalbe sahiptirler. Anlaşması oldukça zor olan bu burcun insanlarıyla yine kendileri gibi bir Kova burcu uyum yakalayabilir. Kadın ya da erkek iki çocuksu kalp birbirleriyle son derece uyum içinde olabilirler. Ancak ikisinin de sabit fikirliliği bu ilişkiyi zorlaştırabilir.

İki Yay Burcu Anlaşabilir Mi?

Yay burcu ateş grubuna ait bir burçtur. Bu burcun insanları duygularını oldukça yüksek yaşarlar. Hareketli ve tutkulu insanlardır. Ancak kıskançlıkları da bir o kadar fazladır. İki Yay burcu insanı bir araya geldiğinde özellikle aşk ilişkilerinde birbirlerini çok kıskanacaktır. Kıskançlıklarını dizginledikleri taktirde iki burcun insanı son derece uyumlu olabilirler.

Ayrıca iki Yay burcu bir araya geldiğinde dünyayı fethetmeye yetecek enerji ortaya çıkacaktır. Seyahatler, gezi programları, sergiler, anlık planlar yapmayı severler. Neşeli ve eğlenceli insanlardır. Evde oturmayı sevmezler ve devamlı hareket halinde olacaklardır. Bir Yay burcunu yine bir Yay burcu anlayacaktır.

İki Balık Burcu Anlaşabilir Mi?

Balık burcu insanları aşklarını bir masalmış gibi yaşamayı severler. Tıpkı masallardaki gibi bir aşka özenir ve gerçekleşmesi güç, fantastik hayaller kurmaya meyillidirler. Hayatlarındaki öncelik değer verdiği ve aşık olduğu kişi olan Balık burçları yine bir Balık burcuyla son derece iyi uyum yakalar ve çok iyi anlaşırlar. Hem kadın erkek ilişkilerinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde Balık burçlarının birbirleriyle son derece uyumlu insanlardır.

İki İkizler Burcu Anlaşabilir Mi?

Bir İkizler burcu için en önemli şey özgürlüktür. Uzun ilişkilerden kaçınmasının en önemli sebebi özgürlük alanlarının kısıtlanma korkusudur. Bu konuda İkizler burcu ile çok iyi bir uyum sağlayabilecek olan İkizler, hem hayat görüşü olarak birbirleriyle %100 uyumludurlar.

Ayrıca İkizler burcunun birbirleriyle olan arkadaşlık ilişkileri de oldukça kuvvetli olacaktır. Çünkü sosyal ve kültürel alanda beslenmeyi seven, keşfetme duygusu yüksek, neşeli insanlardır. Ayrıca ani duygu durum değişikliklerini bir İkizler burcundan başka kim iyi anlayabilir ki.

İki Başak Burcu Anlaşabilir Mi?

İşte zıt kutupların birbirini ittiği burç olarak bahsettiğimiz burca sıra geldi. Başak burcu insanları zor insanlardır. Hayatı hem kendileri hem de başkalarına inanılmaz zor hale getirebilirler. Detaycı, tertipli ve düzenli kişilikleri çoğu zaman başlarına dert açabilir. İnsanların kendilerinden uzaklaşmasına neden olabilir. Aynı karaktere sahip bu iki burç baştan uyum yakalayabilecek gibi gözükse de zamanla detaycılıklarının kurbanı olur ve o detayların içinde debelenip dururlar. Sabit fikirlilikleri sürekli olarak çatışma yaşamalarına hatta büyük alevli kavgalara bile sebep olabilir.

İki Terazi Burcu Anlaşabilir Mi?

Tutkuyla bağlanmayı seven, sorumluluk almaktan hoşlanmayan, hemen yakınlık kurabilen bir burçtur. Terazi burçları ayrıca son derece kararsız ve dengesiz olmalarıyla da bilinirler. Estetik algısı son derece yüksek ve devamlı olarak denge arayan bu iki burcun insanı aynı dengede durmakta zorluk yaşayabilirler.

Birbirlerine çok sorumluluk yüklemez ve çok romantik duygular yaşayacağı beklentisine girmezlerse uyumlu olabilirler. Ancak iki Terazi burcunun dostluğu tadından yenmeyecektir.

Çünkü ikisi de son derece eğlenceli, hoş sohbet insanlardır. Sosyaldirler. Birlikte vakit geçirmekten son derece hoşlanacaklardır. Terazi burcunun Terazi burcu ile arkadaş olması tıpkı bir aynaya bakıyormuş hissi uyandıracaktır

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir