Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
21.10.2022 22:16
Yükselen burcu aslan olan yengeç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, olumsuz özellikleri nelerdir, sevmiyorsa ne yapar? Yükselen burcu aslan olan yengeç erkeği şanslı mıdır, zeki midir, cinsellikte nasıldır ve aldatır mı? Burçlar karakterimizi ve davranışlarımıza etki eden bir unsurdur. Genellikle hangi burç olursak onların özelliklerini az da olsa taşırız. Şimdi ise sizinle yengeç burcu erkeği hakkında bilgiler paylaşacağız.

Yükselen burcu aslan olan yengeç burcu erkekleri âşık olduklarında, hele ki ilk kez âşık oluyorsa eğer kaybetme korkusundan doğan panikle hırçın, çekingen, patavatsız ya da umursamaz biri gibi görünebilirler. Onlar birine âşık olduklarında, aidiyet ve güven duygusunu hissetmek isterler. Yengeç erkeği için, şefkatli, iyi kalpli, nazik ve kibar kadınlardan hoşlanırlar.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Olumsuz Özellikleri?

Yengeç erkeklerinin olumsuz özellikleri vardır. Bu özellikler ise, rekabetçi olmaları, aşırı duyarlı olmaları, dedikodu yapmaları, ketum olmaları ve kibirli olmaları şeklinde olumsuz özellikleri vardır. Yengeç burcu erkekleri genellikle diğer burçlara göre daha romantiktir. 

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

Bir yengeç burcu erkeği ve bu erkeğin yükselen burcu da aslan ise sevmediği an hiç umursamaz, aramaz, sormaz, mesaj atmaz bu şekilde sevmediğini belirtmeye çalışır. Hatta bazen açıkça sevmediğini söyleyebilir. Yengeç erkeği sevmediğini çok net belli eden burçlar arasındadır.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Şanslı Mıdır?

Yükselen burcu aslan olan yengeç erkekleri şanlıdırlar. Fakat şanları genellikle arkadaşlarından yana olur. Ne zaman ihtiyaçları olsa, etraflarında onlara yardım edecek illaki bir iki tane arkadaşı mutlaka bulunur. Nereye gitseler bir arkadaşları olduğu için hiçbir zaman yalnız kalmazlar. Yani yengeç burcu erkeği arkadaş ve dost konusunda şanslıdır.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Zeki Midir?

Yükselen burcu aslan olan yengeç erkeği zeki olan bir burçtur. Ama bu zekâları daha çok duygusal zekadır. Yengeç burcu erkekleri, başkalarına tavsiye verme konusunda doğal empati ve anlayışa sahiptirler. Zekâları esas olarak insanları anlama biçiminde gelir, ki bu aslında nadir özelliklerindendir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

Yengeç burcu erkeği sadık, huzur ve güven veren kadınlardan hoşlanmaktadır. Sonsuz sevgisini gösteren, kendisi için fedakarlıkta bulunan kadınlardan hoşlanırlar. Yengeç burcu erkekleri hislerini en iyi öperken ifade ederler. Yengeç erkekleri genellikle konforlu ortamlarda sizinle vakit geçirmek isterler. Kontrolün değişken olmasından yana olan yengeç burcu erkekleri için cinsellik, duygularını yansıtmanın en önemli yollarından biridir. Oldukça aktif ve yeniliklere açık bir cinsellik hayatı yaşamak isterler yengeç burcu erkekleri.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yengeç Erkeği Aldatır Mı?

Yengeç burcu erkekleri ilgi ve şefkat görmek isterler. Bu yüzden siz onlara şefkatli ve ilgili yaklaşmazsanız eğer aldatma oranı yüksek olabilir. Aynı zamanda yükselen burcu aslan olan yengeç erkeklerine sürekli eleştiri yapmanızda onu sizden uzaklaştırıp aldatmaya kadar götürebilir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir