Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Fiziksel Özellikleri Nelerdir?
26.10.2022 22:04
Yükselen burçlarının özellikleri, tıpkı güneş ve ay burçları gibi büyük önem taşıyor. Peki yükselen burcu aslan olan kova erkeği fiziksel özellikleri nelerdir? Çapkın mıdır? Duygusal mıdır? Hangi burçla evlenmeli? Hangi burçla anlaşır? Hangi kadınlardan hoşlanır? Detaylara birlikte bakalım.

Her burcun kendisine özgü bir çekiciliği var. Fakat siz Aslan yükseleninde bir Kova erkeğiyseniz oldukça çekici birisiniz demektir. Aslan burcunun etkisiyle dışa dönük ve zeki, cesaretli bir tavır içerisindeyken, yeteneklerinizi ön plana çıkartarak insanları etkileyebilirsiniz demektir.

İyi giyimli, gösteriş için yapılan harcamalardan kesinlikle kaçınmayan biridir. Koyu renk gözlere orta veya uzun bir boya sahiptirler. Genellik düzgün hatlı bir bedenleri olur.

Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Çapkın Mıdır?

İnsanların ilgisini çekmeyi seven ve bunun için her türlü olanağı kullanabilen bir burç olan Kova burcu ile sadakate önem veren güvendiği partnerine asla sadakatsizlik etmeyecek olan Aslan burcu çakışacaktır.

Fakat hava ve ateş burcunun bir araya gelmesi iki burç içinde çapkın olduklarının bir kanıtı gibidir. Her iki burç dikkat çekmeyi ve ilgi odağı olmayı sevdikleri için çapkın olarak nitelendirilebilir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Duygusal Mıdır?

Duygudan çok mantık insanlarıdır diyebiliriz. Özellikle aşk konusunda havaidirler. Duygularını açık bir şekilde dile getirmekten, ortalığa sermekten hoşlanmazlar. Daima güçlü görünmek isterler. Duygularını genellikle yaratıcı işlerde kullanmayı severler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Cinselliğe çok önem veren bir burçtur. Eğer cinsellik konusunda hevesli değilseniz kesinlikle Aslan burcunda yükselen bir Kova erkeğiyle yapamazsınız. Onlar için cinsellik, hayatlarının merkezi denebilecek kadar önemli bir olaydır. Her daim ateşli bir aşık olmalısınız.

Eş seçiminde üstün insanlarla evlenmek isteyecektir. Herkesin hayran olacağı gözlerini alamayacağı bir eşe sahip olmak isterler. Tutkulu, cesaretli, dış görünümüne önem veren insanlar dikkatlerini çekecektir. Bunun için Kova ve Koç burcu biçilmiş kaftan olacaktır.

Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Hangi Burçla Anlaşır?

Özgürlüklerine inanılmaz derecede düşkün olan bu burçlar daha rahat ve çekici insanlardan hoşlanırlar. Bunaltıcı sorular sormayan ve sıkmayan kişilikteki insanlarla iyi anlaşacaklardır.

Yükselen burcu Aslan olan Kova erkekleri Koç, İkizler, Terazi, Yay burçlarıyla iyi anlaşmaktadırlar.

Yükselen Burcu Aslan Olan Kova Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır?

Konuşmalarıyla ve görselliğiyle insanları etkileyen Aslan yükselenindeki Kova erkekleri, özgüvenli, rahat ve dış görünümüne önem veren çekici kadınlardan hoşlanmaktadırlar.

Sürekli olarak sıkıcı sorular sormayan, fazla arayıp sormayan, kendi hayatlarını ön planda tutan kadınları hayatlarına almak isterler.

Özgür ruhludurlar. Bir anda bir yerlere gitmek isteyebilirler. Hayatlarındaki kadınlar bu tempolarına ayak uydursun isterler. Çok çekici, insanların kıskanabileceği, hava atabilecekleri kadınlarla birlikte olmaktan hoşlanırlar. Eğlenceli sohbetleri, dans etmeyi seven mutlu kadınları etkilemeye çalışacaklardır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir