Hepsiburada Kapıda Ödeme Var Mı?

Hepsiburada Kapıda Ödeme Var Mı?
06.10.2022 19:19
İnternetten alışveriş yapmak çok sevilen bir aktivite haline geldi. Ödeme yöntemlerinin arasında kapıda ödeme olması bazı müşterilerin tercih ettiği bir seçenek. Hepsi Burada, Getir, Trendyol, Trendyol Yemek, N11, Ef Butik ve Gratis’te kapıda ödeme seçeneği var mı? İşte tüm detaylar...

Alışveriş mağazalarından biri olan Hepsiburada günün her saati hizmet vermektedir. Son zamanların en çok tercih edilen mağazalarından biri olan Hepsiburada geniş kitlelere hitap etmektedir. Ürünlerin kalitesi ve kullanım alanları müşterinin ihtiyacını ve isteklerini geliştirecek şekilde geliştirilmiştir. Hepsiburada ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme, kredi kartı ve banka kartı seçeneklerini sunmaktadır.

Getir Kapıda Ödeme Var Mı?

Çok sevilen ihtiyaçların kapınıza geldiği bir mağaza olan Getir uygulamasının ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ile ya da banka kartıyla ödeme mevcuttur. Getiryemek’te kapıda ödeme seçeneği mevcuttur fakat Getir uygulamasında ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Uygulama açıldıktan sonra satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin ve ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi onaylayın.

Trendyol Kapıda Ödeme Var Mı?

Birçok mağazayı ve ihtiyaçları tek uygulamada buluşturan Trendyol'un ödeme seçenekleri içerisinde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Uygulama ödeme seçenekleri arasında kredi/ banka kartı ile ödeme, Trendyol cüzdana yükleme yapıp ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Trendyol Yemek Kapıda Ödeme Var Mı?

Trendyol mobil uygulamasından ‘’Go’’ sekmesi üzerinden ‘’Yemek’’ kategorisi seçilerek yemek siparişlerinizi verebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında Trendyol Cüzdanım ile öde, kredi/ banka kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

N11 Kapıda Ödeme Var Mı?

Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri de N11’dir. Kapıda ödeme yöntemi internet alışverişlerinde veya bütün alışverişlerde kredi kartı kullanmadan alışveriş yapanların gözde ödeme yöntemi olarak biliniyor. N11’den yaptığınız alışverişlerde kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, Masterpass, Garanti Pay, Paycell, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi, Garanti Alışveriş Kredisi ya da Akbank Direkt Öde ile ödeme kabul edilmektedir. Kapıda ödeme yöntemi N11’de bulunmamaktadır.

Ef Butik Kapıda Ödeme Var Mı?

Ef Butik gençlere hitap eden ürünleriyle çok sevilen bir internet mağazasıdır. Ef Butik siparişleri 1-7 gün arasında adrese teslim edilmektedir. Ef Butikten aldığınız ürünlerde değişim ve iade yapmak mümkün. Ödeme seçenekleri arasında banka/kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme imkânı vardır.

Gratis Kapıda Ödeme Var Mı?

Güzellik ve bakım ihtiyaçlarının yanında kişisel ihtiyaçların da karşılanmasını sağlayan, zengin ürün çeşitliği ile çok sevilen mağazalardan birisi Gratis’tir. Özellikle dijital olarak online platform kapsamında Gratis’ten alışveriş yapmak mümkündür. Gratis’ten yapılacak olan online alışveriş ile beraber farklı ödeme seçenekleri mevcuttur. Banka/kredi kartı ile ödeme sağlanmaktadır. Gratis’ten yapılan herhangi bir alışverişte kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Dijital dünya eşliğinde platform üzerinden farklı ödeme seçeneklerini kullanarak siparişinizi 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir