Hande Sarıoğlu Kimdir?

Hande Sarıoğlu Kimdir?
19.02.2024 16:42
Hande Sarıoğlu Kimdir?, Hande Sarıoğlu Boyu Kaçtır?, Hande Sarıoğlu Kaç Yaşında?, Hande Sarıoğlu Estetiksiz Hali? ve Hande Sarıoğlu Evli Mi? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde 19 Eylül 1988 tarihinde doğan Hande Sarıoğlu, üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde tamamladı.

2008-2010 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. Daha sonra 2010 yılında Star TV'de yayımlanan Çarkıfelek programında ve 2011'de Pasaport adlı yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. FOX'ta yayımlanan Kaç Para Kaç programını sunuculuğunu üstlendi.

Şubat 2016'da TV8'de yayınlanmaya başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında jüri üyesi olarak yer aldı. Ardından 2017 yılında Tivibu Spor'da çalışmaya başladı ve 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV'de Emin Çağlar ve Fatih Altaylı'nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. Ancak, 2 Aralık 2019'daki programda Altaylı ile yaşadığı tartışma sonrası sunuculuk görevinden ayrıldı.

Hande Sarıoğlu, spor haberlerini sunmaya devam ederken, 19 Şubat 2024'ten itibaren Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapıyor.

Hande Sarıoğlu Boyu Kaçtır?

Hande Sarıoğlu boy kilosu 1.72 boyunda ve 57 kilodur.

Hande Sarıoğlu Kaç Yaşında?

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 doğumlu olduğuna göre, 2024 yılı itibarıyla 35 yaşındadır.

Hande Sarıoğlu Estetiksiz Hali?

Spor spikerliği yaptığı dönemde oryantal dans gösterisi nedeniyle işinden olan Hande Sarıoğlu, sosyal medyada iddialı ve cesur tarzıyla sık sık gündeme geliyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim, bu sefer estetiksiz halinin görüntüleriyle çok konuşuldu. Sarıoğlu'nun eski halini görenler gözlerine inanamadı

Hande Sarıoğlu Evli Mi?

19 Şubat 2024'ten itibaren Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Hande Sarıoğlu'nun evli olmadığı biliniyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir