Bahar Olgun Kaç Yaşındadır?

Bahar Olgun Kaç Yaşındadır?
15.06.2022 10:27
Bahar Olgun 11 Ağustos 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Bahar Olgun aslen Ankaralı olmaktadır. 11 Ağustos tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır ve şu anda hayatına İstanbul’da devam etmektedir. Bahar Olgun, Serenay Aktaş’ın başrolünde olduğu, 2014 senesinin başlarında, ‘Ece Hanım Konağı’ isimli filminde rol almıştır.

Bahar Olgun 11 Ağustos 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Şu an otuz dört yaşında olan Bahar Olgun, Antalya’da iken mankenlik yapmıştır. Şu an da hayatına İstanbul’da yaşayarak devam etmektedir. Bahar Olgun aynı zamanda da Sadri Alışı Kültür Merkezi’nde almış olduğu tiyatro eğitimi sayesinde oyunculuk da yapmaktadır.

Bahar Olgun Aslen Nerelidir?

Bahar Olgun aslen Ankaralı olmaktadır. 11 Ağustos tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır ve şu anda hayatına İstanbul’da devam etmektedir. Bazen aldığı roller ile oyunculuk da yapmaktadır. Bahar Olgun Fox Tv’de yayımlanan Süper Klüp ismindeki bir magazin programında sunuculuk da yapmıştır.

2014 senesinin başlarında Bahar Olgun, Serenay Aktaş’ın başrolünde olduğu ‘Ece Hanım Konağı’ filminde rol almıştır. Ayrıca Bahar Olgun Kuzey Güney isimli dizinin tam olarak 59. Bölümünde küçük bir rolü de oynamıştır.

Bahar Olgun’un Sevgilisi Var Mıdır?

Ankara doğumlu olan Bahar Olgun’un aşk hayatı bilinmemektedir. Fakat kendisi kızı ile beraber mutlu ve güzel hayatına devam etmektedir.

Bahar Olgu’nun Boyu Kaçtır?

Bahar Olgun’un boyu 1.68 santimetre olmaktadır.  Bahar Olgun oldukça geçmiş bir zamanda ‘Bana Her Şey Yakışır’ isimli yarışmaya yarışmacı olarak katılmıştır. Ayrıca 10 Kasım 2014 senesinde ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasında konuk olarak katıldıktan sonra o dönemki jürilerden üç yıldız aldıktan sonra da yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır. Kendisi giyim kuşamına yapmış olduğu aylık harcamanın ortalama olarak 20.000 civarlarında olduğunu beyan ederek herkesin ağzını açık bırakmıştır. Yarışmaya katılmış olduğu kıyafete de vermiş olduğu toplam fiyatın 5.500 TL olduğunu beyan etmiştir.

Bahar Olgu Kaç Kilodur?

Bahar Olgun 54 kilodur. 30 Kasım 2014 tarihinde Bahar Olgun, yeni başlayan ‘Bu Tarz Benim’ isimli yarışma programının ikinci sezonuna yarışmacı olarak katılmıştır. Katıldığı yarışma programını, Safiye Soyman ve Soner Sarıkabadayı konuk olarak gelip jürilik yaptığı gecede sunuculuk işini Öykü Serter yapmış bulunmuştur. Bu Tarz Benim programının asıl jüri kadrosunda ise; Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez bulunmaktadır. Bu Tarz Benim programının yeni sezonunda eleme gecesinde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de gerçekleştirilmiştir.

Bu Tarz Benim adlı yarışma programının 30 Kasım 2014 tarihindeki katılmış olan yarışmacıların isimleri şunlardır; Amila Kuruoğlu, Ada Derya Yara, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Gülşah Yanaş, Melisa Çeliker, Maria Surina, Müge Ökten, Nazlı Sultan Yayla, Nazlı Hamarat, Tuğçe Kaya, Özden Cerrahoğlu, Zeynep Öztürk, Melisa Şahin, Gökçe Markal, Arife Deniz ve Bahar Olgun.

Bahar Olgun’un Oynadığı Diziler Hangileridir?

Bahar Olgun, Serenay Aktaş’ın başrolünde olduğu, 2014 senesinin başlarında, ‘Ece Hanım Konağı’ isimli filminde rol almıştır. Ayrıca Bahar Olgun Kuzey Güney isimli dizinin tam olarak 59. Bölümünde küçük bir rolü de oynamıştır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir