Drake Hakkında Merak Edilenler

Drake Hakkında Merak Edilenler
21.07.2022 02:40
Dünyayı kasıp kavuran rap yıldızı Drake, geçtiğimiz aylarda 35. yaşını kutladı! Müzik listelerinde her zaman zirveye oynayan dünyaca ünlü yıldız Drake hakkında merak edilenlerin cevapları yazımızda yer alıyor. Drake evli mi, ailesi kim, aslen nereli? Drake nasıl ünlü oldu, güncel yıllık kazancı nedir?

Küçük yaşta annesi ve babasının ayrılması sonrasında Toronto’nun zengin sayılan mahallelerinden birisi olan Forest Hill’de annesi ile birlikte yaşayan Drake, eğitiminin ilk yıllarını Forest Hill’de geçirdi. Liseye de burada yer alan Forest Hill Collegiate okulunda başlayan Drake, oyunculuk ile burada tanıştı ve okulunu bitiremedi. Dünyaca ünlü rapçi o dönemlerde yaz tatillerini ise Memphis, Tennessee’de geçirmiştir.

24 Ekim 1986 doğumlu olan Drake, yaptığı her yeni iş ile bir anda dünyanın gündemine oturmaya devam ediyor!

Drake Aslen Nerelidir?

Dünyaca ünlü şarkıcı Drake 1986 senesinde Kanada’nın Ontario eyaletinde yer alan Toronto kentinde dünyaya gelmiştir.

Drake Ailesi Kimdir?

Tam adı Aubrey Drake Graham olan ünlü yıldızın annesi Sandi Graham, babası ise Dennis Graham’dır. Hem annesi hem de babası müzikal bir aile geçmişine sahip olan Drake’in babası Jerry Lee Lawis’in davulcusu idi.

Drake Boyu Kaçtır?

Pek çok çalışması listelerde zirveye oturan Drake’in boyu 1,82 m’dir.

Drake Burcu Nedir?

Drake 24 Ekim doğumludur. Bu doğum günü ile burcunun akrep olduğu bilinmektedir.

Drake Evli Mi?

Adı sıklıkla skandallar ile anılan Drake’in stabil bir aşk hayatı olmadığı söylenebilir. Genellikle kendinden oldukça küçük kadınlar ile birlikte görüntülenen Drake’in 16 – 17 yaşında olan sevgilileri olduğu biliniyor. Drake için durum böyle olduğu sürece de evlilik ufukta pek olası görünmüyor. Genellikle haberlere “babalık davaları” ile çıktığı için henüz uzun süredir birlikte olduğuna dair çıkan güncel bir haberi yok.

Drake Eşi Kimdir?

Dünyaca ünlü yıldız evli değildir. Adı geçtiğimiz dönemlerde eski porno yıldızı ile babalık davası ile anılmış, yaptırdığı DNA testi sonucunda oğlunu kabul etmişti.

Drake Nasıl Ünlü Oldu?

Şimdiye kadar dünya çapında yaklaşık olarak 6 milyon albüm satan Drake’in nasıl ünlü olduğu da merak konusu. Grammy Ödülü, MTV Video Müzik Ödülü, Juno Ödülü gibi daha pek çok önemli ödülün de sahibi olan Drake, 2001 senesinde “Degrassi: The Next Generation” isimli dizide rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2006 senesinde de “Room for Improvement” isimli ilk mixtape’ini piyasaya sürmesinin ardından oldukça bilinir bir hale geldi.

Drake Yıllık Kazancı Nedir?

Forbes’ta dünyanın en çok kazanan rapçilerini açıkladığı bir liste yer alıyor. Bu listede genellikle her yayınlandığı sene Drake’in adı olduğu için oldukça yüklü miktarda kazandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Yayınlanan bu listede Drake’in 75 milyon dolar ile 96 milyon dolar arasında kazandığı açıklanmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir