Gül Masalı 6. Bölüm Full İzle: Mücadele Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Gül Masalı 6. Bölüm Full İzle: Mücadele Hız Kesmeden Devam Ediyor!
30.07.2022 13:06
31 Temmuz 2022 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanan Gül Masalı 6. Bölüm ile hesaplaşma günü yaklaşmaya devam ediyor. Gül Masalı dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gül Masalı 6. Bölüm İzle! Gül Masalı 6. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gül Masalı 6. Bölüm sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Gül Masalı yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gül Masalı 6. Bölüm ile macera geliyor. Gül Masalı 6. Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

Gül Masalı 6. Bölüm Full İzle


Arda’nın Toprak’a, Ece’nin de Gonca’ya meydan okumasıyla birlikte olaylar farklı bir boyuta taşınır. Arda, Ece ve Canan’la iş birliği yapmaya karar verirken, Toprak ve Tahir arasında da bir yüzleşme yaşanır. Gonca, kendisini istemeyenlere rağmen projesini hayata geçirebilmek için hazırlıklara başlar. Isparta’daki çalışan kadınların Atabeyler tarafından uğradığı haksızlıklara yakından tanıklık eder. Gonca’nın kooperatif kuracağını, yıllardır işleyen düzeni değiştireceğini öğrenen Rıfat, buna engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Toprak’la Gonca aşkı ve işlerin bozulduğuna dair halk arasında yayılan dedikodular yüzünden zor günler geçiren Atabeyler, üzerlerindeki kara bulutları dağıtmak için görkemli bir davet verirler. O gece her şey yolunda giderken aniden gelen davetsiz bir misafir, adeta kendi vicdanları önünde suçlu olan insanlar için yaklaşan hesap gününün habercisi gibidir.

Gül Masalı 6. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Gül Masalı Son Bölümde Ne Oldu?

Atabeylerin şikayetiyle büyük bir çıkmazın içine düşen Gonca ve Fatma, Tahir'i kurtarabilmek için Halil'in getirdiği devir kağıdını imzalayacakları sırada Toprak onların imdadına yetişir. Kararlı tavrı ve sürpriz görgü tanığıyla birlikte Halil'in sinsi planını alt üst eder. Toprak'ın yardımıyla umutları tazelenen Gonca, artık Isparta'da kalıp ne pahasına olursa olsun mücadele etmeye karar verir. Annesini yıllar önce kendi memleketinden süren ruhu kararmış insanlara karşı, yine annesinin memleketinde onun arazilerinde, birçok insanın yolunu aydınlatacak büyük bir hareket başlatacaktır. Toprak'ın haklının tarafında olmak için gösterdiği kararlı tavır, onu ailesiyle karşı karşıya getirir. Tüm bunların üzerine işteki sorunlar da eklenince Atabeyler'de büyük bir kriz baş gösterir. Toprak ve Gonca her şeyden uzaklaşmak için bir yolculuğa çıkarken, onların yokluğunda yaşanan korkutucu bir kaza aşklarına gölge düşürecektir.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir