Aleyna Tilki ve UZİ Sevgili Mi?

Aleyna Tilki ve UZİ Sevgili Mi?
12.01.2022 14:17
Türkiye'nin ünlü genç şarkıcıları Aleyna Tilki ve UZİ sevgili mi sorusu magazin gündeminin manşetlerinden biri olmaya devam ediyor. Peki gerçekten UZİ ve Aleyna Tilki aşk mı yaşıyor? UZİ gerçek adı nedir, tutuklandı mı, kaç yaşında, Aleyna Tilki kaç yaşında konularını sizler için derledik.

Türkiye’nin magazin gündeminde sıklıkla yer alan Aleyna Tilki, müzik piyasasına adım attığı günden beri bir şekilde manşetlerde yer almayı başarıyor. Henüz reşit değilken hit olan parçaları, sosyal medya paylaşımları ve yaptığı enteresan açıklamalar da bu şöhretinin bir parçası…

Birkaç senedir Türkiye’de RAP müziğin çok büyük bir ivme kazanmasıyla da kendine müzik piyasasında bir yer bulan UZİ de, geçtiğimiz sene yaptığı parçalarla milyonlarca kişinin tanıdığı isim olmuştu. Aleyna Tilki ve UZİ, birbirinden farklı tarzlara sahip olsalar da iki genç şarkıcı arasında aşk dedikoduları patlak verdi. Peki, şarkıcı Aleyna Tilki ve UZİ’nin sevgili olduğu iddiaları doğru mu?

Bu konu hakkında Aleyna Tilki iddiaları yalanlamıştı fakat bu yalanlamalar pek etkili olmadı. Çünkü UZİ’nin Harbiye konserine katılan Aleyna Tilki’nin dakikalar boyunca, hiç oturmadan dans etmesi; belki de konserin önüne geçen detay oldu. Aleyna Tilki’nin annesinin de bu ilişkiye karşı çıktığı iddiaları ortaya çıkmıştı. Fakat Aleyna Tilki’nin annesi de yaptığı açıklama ile bu ilişkiye karşı çıkmadığını açıkladı ve bu da Aleyna Tilki ve UZİ’nin sevgili olduğu iddialarının güçlenmesine neden oldu. Yani, evet. Şimdilik bilindiği üzere rapçi UZİ ve Aleyna Tilki arasında bir ilişki var. Zaten Tilki, daha önce “sevgilim biraz maço ve keko olabilir” açıklaması yaparak sinyalleri vermişti.

UZİ Gerçek Adı Nedir?

Son dönemlerin en bilindik rap şarkılarının mimarı rapçi UZİ, 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. UZİ onun sahne adı ve lakabıdır. UZİ’nin gerçek adı Utku Cihan Yalçınkaya’dır. Fakat bu ismi hiçbir yerde kullanmamaktadır. Tüm şöhretini UZİ adı ile kazanmıştır.

UZİ Tutuklandı Mı?

Harbiye’de konser veren rapçi UZİ, sevgilisi Aleyna Tilki de orada eğleniyorken; talihsiz bir olay yaşadı. Konser alanına narkotik polisleri geldiği öğrenildi. Ortamda araştırma yapan narkotik polislerinin herhangi bir tutuklama veya başka bir işlem yapmadığı bilinmektedir.

UZİ Kaç Yaşında?

Gerçek adı Utku Cihan Yalçınkaya olan ama tüm Türkiye’nin UZİ ismi ile tanıdığı ünlü rapçi, genç ünlülerimizden biri. 30 Ağustos 1998 senesinde dünyaya gelen rapçi UZİ’nin yaşı 2022 itibari ile 24 yaşındadır.

Aleyna Tilki Kaç Yaşında?

Milenyumda doğan ünlü isimlerden biri olan Aleyna Tilki, 28 Mart günü 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ünlü olduğunda henüz reşit olmayan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin yaşı 2022 itibariyle 22 yaşındadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir