Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Full İzle: Tartışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Full İzle: Tartışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor!
27.07.2022 13:20
28 Temmuz 2022 tarihinde SHOW ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm ile heyecan bitmiyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm ile macera geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm ile SHOW ekranlarında sizlerle..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Full İzle


Sadi Payaslı’nın okula gelişi Karabayır Lisesi’ndeki herkeste bir merak uyandırır. Araz’la yaşadıkları olay sonucu Sadi Payaslı okulun yeni efsanesi haline gelir. Bu duruma çok öfkelenen Araz, ilk iş olarak okula gelen beşlinin nereden ve neden geldiğini öğrenmeye çalışır. Müdür Mahir’den istediği bilgiyi alamayan Araz’ın gerçekleri öğrenmek için başka planları vardır.

Diğer yandan Mert, Aylin, Melek, Can ve Zülfikar özgürlüklerinin tadını çıkaramadan ailevi konularla uğraşmaya başlar. Daha ilk günden okuldaki olaylara dahil olan Sadi Payaslı ise İstanbul’daki hayatına ve Songül’e alışmaya çalışmaktadır. Songül’ün de trafik şubede işe başlamasıyla düzenlerini iyice oturtan ikili tartışmadan bir saat bile geçiremez haldedir ancak bu tartışmaların onları birbirine yakınlaştırdığından henüz ikisinin de haberi yoktur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Full İzlemek İçinTıklayınız

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölümde Ne Oldu?

 Emin Güngören ya da yeraltı dünyasında bilinen adıyla Yedi Emin, gözü kara, korkusuz ve tek tabanca yaşayan bir mafya adamı olarak düşmanları tarafından köşeye sıkıştırıldı ve saldırıya uğradı. Yedi Emin saldırıdan kurtulmayı başardı ancak çatışmada küçük bir kız çocuğu ve ailesi hayatını kaybetti. Bu ölümden kendini sorumlu tutan Emin hiç beklenmedik bir karar alarak emniyete teslim olmaya gitti. İtirafçı olarak ifade veren Emin sayesinde Ankara’daki birçok mafya babası yakalandı. Emniyetle yaptığı anlaşma doğrultusunda Emin Güngören kayıtlara öldü olarak geçti ve hayatına Sadi Payaslı olarak devam etmeye başladı.

Emniyetin yaptığı araştırmalar sonucu devlet kurumlarındaki tek uygun yer olarak Karabayır Lisesi’ndeki coğrafya öğretmenliği bulundu. Sadi oraya yanında komiser Songül’le evli bir çift görünümünde yerleştirildi. Suçlulara karşı sert bir bakış açısı olsa da Songül, bu durumu babasını yıllar önce şehit eden katillerin peşine düşmek için bir fırsat olarak gördü.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir