Turabi Çamkıran Hangi Dizide Oynadı?

Turabi Çamkıran Hangi Dizide Oynadı?

Turabi Çamkıran Hangi Dizide Oynadı?

Turabi Çamkıran’ın hangi dizide oynamış olduğu insanların araştırdığı bir konu olmuştur. Turabi Çamkıran bir komedi dizisi olan Kertenkele’nin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Turabi Çamkıran Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Survivor’da iki kez şampiyon olabilmiş tek isim Turabi Çamkıran’dır. Medyatik tavırları ile binlerce seveni olan Turabi Çamkıran hakkında birçok konu merak edilmektedir. Bu sorular ise; Turabi Çamkıran kaç yaşında, ailesi kimdir, nerede yaşıyor, şimdi ne iş yapıyor, evlendi mi, sevgilisi kimdir, aslen nereli ve mesleği nedir?

Turabi Çamkıran hakkında bilinmesi gereken pek çok konu mevcuttur. İlk olarak Survivor'un Türkiye versiyonunun sekizinci sezonunda yarışan ünlü olmuştur. O sezonun tek kurtulanı seçilmiştir. Lisede break dance ile ilgilenmiş, Mersin Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar okumuştur. Profesyonel bir dansçı olmaya devam etmiştir. Turabi Çamkıran, Kertenkele (2014),Ketenpere (2017) ve Kertenkele Yeniden Doğuş (2016) filmlerindeki rolleriyle tanınan bir oyuncudur. Mersin Erdemli'de doğmuştur. Muay Thai'nin bir uygulayıcısı olarak Turbo Turabi takma adını almış ve fitness ve egzersiz videoları ile Instagram ve YouTube'da tanınmıştır.

Turabi Çamkıran’ın Babası Kimdir?

Turabi Çamkıran’ın babasının kim olduğu insanlar tarafından merak edilen konuların arasına girmeyi başarmıştır. Turabi Çamkıran’ın babasının adı Halil Çamkıran olarak bilnmektedir.

Turabi Çamkıran’ın Doğum Tarihi Nedir?

Turabi Çamkıran’ın doğum tarihinin ne olduğu pek çok insanın araştırdığı bir konu olmuştur. Turabi Çamkıran 3 Temmuz 1987 senesinde dünyaya gözlerini açmış olan bir şahsiyettir.

Turabi Çamkıran Evli Mi?

Turabi Çamkıran’ın evli olup olmadığı insanları meraklandıran konulardan birisi haline gelmiştir. Turabi Çamkıran evli bir insan değildir.

Turabi Çamkıran Hangi Takımlıdır?

Turabi Çamkıran’ın hangi takımlı olduğu sevenlerinin merak ettiği bir konu olmuştur. Turabi Çamkıran Galatasaray takımını tutan kişilerin arasında yer almaktadır.

Turabi Çamkıran Hangi Dizide Oynadı?

Turabi Çamkıran’ın hangi dizide oynamış olduğu insanların araştırdığı bir konu olmuştur. Turabi Çamkıran bir komedi dizisi olan Kertenkele’nin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Turabi Çamkıran’ın Burcu Nedir?

Turabi Çamkıran’ın burcunun ne olduğu burçlar ile ilgilenen kişilerin meraklandığı bir konu haline gelmiştir. Turabi Çamkıran, 3 Temmuz tarihinde doğmuş olan bir yengeç burcu erkeğidir.

Turabi Çamkıran’ın Boyu Kaçtır?

Turabi Çamkıran’ın boyunun kaç olduğu merak edilen konuların arasındadır. İnsanların sevdiği bir şahsiyet olan Turabi Çamkıran’ın boyu 1 metre 80 santimetre olarak bilinmektedir.

Turabi Çamkıran’ın Kilosu Kaçtır?

Turabi Çamkıran’ın kilosunun kaç olduğu araştırılan konulardan birisidir. Turabi Çamkıran’ın kilosu 75 kilogram olarak bilinmektedir.

Turabi Çamkıran’ın Serveti Ne Kadardır?

Turabi Çamkıran’ın servetinin ne kadar olduğu insanların öğrenmek için araştırdığı bir konudur. Turabi Çamkıran Türkiye’de katıldığı yarışmalardan iki milyon ve bir adet ev; Amerika’da katıldığı yarışmadan ise bir milyon Dolar kazanç elde etmiştir. Ancak Turabi Çamkıran kazandığı bu paralarını ailesine verdiğini belirtmiştir.

Turabi Çamkıran’ın Sevgilisi Kimdir?

Turabi Çamkıran’ın sevgilisinin kim olduğu sevenlerinin merak ettiği konulardandır. Turabi Çamkıran’ın sevgilisinin olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi mevcut değildir.

Turabi Çamkıran’ın Şampiyonlukları Nelerdir?

Turabi Çamkıran’ın şampiyonluklarının neler olduğu araştırılmaktadır. Turabi Çamkıran Survivor 2014, Survivor All Star 2015 ve The Challenge yarışmalarından şampiyonluk ile ayrılmıştır. 

İlginizi Çekebilir