Kısmetse Olur Aybüke Çangal Kimdir?

Kısmetse Olur Aybüke Çangal Kimdir?
16.12.2022 22:40
Yazımızda evlilik programı Kısmetse Olur’un gelin adayı Aybüke Çangal hakkında araştırma yaptık. Kısmetse Olur Aybüke Çangal kimdir, instagram adresi nedir, nerede okuyor, aslen nereli, eski sevgilisi kimdir? Aybüke Çangal ’ın boyu ve kilosu kaçtır, dövmesi anlamı nedir, kaç yaşında, burcu nedir?

2015 yılında yayınlanan Kısmetse Olur programı artık internet ortamında seyircileri ile buluştu programda bu sene yeni yüzler ve sosyal medya fenomenleri de katılmıştır. Aybüke Çangal da bu merak edilen kişilerden biri olmaktadır. 2001 yılında dünyaya gelen Çangal bir platformda farklı videolar yayımlanarak internette tanınan yüzlerden biri olarak bilinir. Bu program vesilesi ile onu daha yakından tanıma fırsatı bulacağız.

Aybüke Çangal İnstagram Adresi Nedir?

Aybüke Çangal evlilik programı ile daha fazla dikkatleri üzerine çekmiştir. Çangal’ın programa girişi ile instagram hesabındaki takipçi sayısı da birden fırlamış ve hayranlarının artmasını sağlamıştır. Şu an bilinen ve güncel olarak instagram hesabı @Aybukeyim olarak kayıtlarda geçmektedir. Ona daha yakın olmak için bu hesaplardan attığı her adımı takip edebilirsiniz.

Aybüke Çangal Nerede Okuyor?

Şu an okuduğu okul hakkında bir bilgi yoktur. Sadece Tik Tok hesabından başarılı videolar yayımlayarak baya tanınmaktadır. Bu yüzden sosyal medyada başarılı işlere imza atan kişiler arasında gelir. Buna bağlı olarak da internet fenomenliği ve şu an katıldığı programda evlilik adına ilk adımı atmak istemektedir.

Aybüke Çangal Aslen Nereli?

Ünlü fenomen adayının aslen İstanbullu olduğu biliniyor. İstanbul kültürü ile büyümüş ve buranın havasında olan bir kızdır. Zaten programda da bunu yansıtmaktadır. Şimdilerde evlilik yoluna girmek istemiş ve hayallerindeki adamı bulmak için evlilik programına başvuru yapmıştır. Daha küçük olmasına rağmen ciddi bir ilişki aradığını belli etmiştir.

Aybüke Çangal Eski Sevgilisi Kimdir?

Eski sevgilisinin Çakal adlı rapçi olduğu magazinlerde haber olarak yazılmıştır. Ünlü rapçinin klibinde de bir dönem oynamış ve buradan fenomen olma yoluna gitmiştir. Daha sonra ismi başka kişilerle pek de duyulmadan bu programa katılmıştır. Programda dikkat çeken gelin adaylarından olup oldukça farklı şeylerin olacağı öngörülüyor.

Aybüke Çangal ‘ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Aybüke Çangal 53 kilo yaklaşım 174 cm olduğu biliniyor. Hem fiziği hem de farklı bir tarzı ile dikkat çeker. Özellikle sosyal medya üzerinden çok tanına ve takipçisi sayısının fazla olan kişiler arasında yer alır.

Aybüke Çangal Dövmesi Anlamı Nedir?

Aybüke Çangal ‘ın boğazına kocaman harflerle Çakal yazıyor. Bu dövmenin anlamı rapçi olan Çakal isimli kişiden kaynaklı yaptırdığı biliniyor. İkilinin bir dönem aşk ilişkileri ve klibinde oynadığı için bu dövmeyi hayran olarak yaptırıldığı konuşuluyor.

Aybüke Çangal Kaç Yaşında?

Aybüke Çangal 25 Ekim 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur. 21 yaşında olan gelin adayının konuşmaları çok dikkat çekmiştir. Damat adayının da kendi yaşam şekline uyması gerektiği söylemektedir.

Aybüke Çangal Burcu Nedir?

25 Ekim’de doğmuştur. Burcunun da buna göre akrep olduğu bilinir. Tam anlamıyla akrep kadının özelliklerini taşıyıp bu şekilde hareket eder. Onun anlaşacağı burçların sınırlı olması evlilik programında baya ses getirecek davranışlarda bulunacağı bekleniyor. Heyecanlı bir enerjisi olması ve genç kişiliği şimdiden onu önde gelen gelin adaylarından biri yapmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir