Karagümrük Tarafından Transfer Edilmek İstenen Burak Kapacak Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Karagümrük Tarafından Transfer Edilmek İstenen Burak Kapacak Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
05.09.2022 14:05
Aradığı forma şansını Fenerbahçe de bulamayan Karagümrük tarafından transfer edilmek istenen Burak Kapacağın kim olduğu hakkında merak edilen sorular vardır. Burak Kapacak kaç yaşında, boyu kaç, hangi ayağıyla oynuyor, Fenerbahçe’yle sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Burak Kapacak hakkında bilinmesi gereken bazı konular vardır. Burak Kapacak hakkında bilinmesi gereken konular; kaç yaşında olduğu, boyunun kaç olduğu, hangi mevkide oynadığı, hangi takımlarda oynadığı, piyasa değerinin ne kadar olduğu, hangi ayağıyla oynadığı, Fenerbahçe’yle sözleşmesinin ne zaman bittiği, transfer bedelinin ne kadar olduğudur.

Genç Futbolcu Burak Kapacak Kaç Yaşındadır?

Genç ve başarılı futbolcu Burak Kapacak hakkında en çok merak edilen konulardan biri kaç yaşında olduğudur. Burak Kapacak’ın kaç yaşında olduğu hakkında bilgi verecek olursak; Burak Kapacak 8 Aralık 1999 doğumlu olup, günümüzde 22 yaşındadır.

Burak Kapacak Boyu Kaçtır?

Burak Kapacak’ın boyunun kaç santimetre olduğu da hakkında sıkça araştırılan konular arasında yer alıyor. Genç oyuncu Burak Kapacak’ın boyu 1,80 cm’dir.

Burak Kapacak Hangi Mevkide Oynuyor?

Burak Kapacak hakkında bilinmesi gereken bir başka konu da hangi mevkide oynadığıdır. Burak Kapacak’ın oynadığı mevki hakkında bilgi verecek olursak; sağ kanat oyuncusu olduğunu söyleyebiliriz.

Burak Kapacak Hangi Takımlarda Oynadı?

Burak Kapacak genç olmasına rağmen yetenekli olan oyuncular arasında yer alıyor. Daha önceden oynadığı takımlar hakkında bilgi verecek olursak; Bursaspor ve Fenerbahçe’de forma giyen oyuncuyu Karagümrük transfer etmektedir.

Burak Kapacak Piyasa Değeri Ne Kadar?

Burak Kapacak hakkında en çok araştırılan konulardan biri de piyasa değerinin ne kadar olduğudur. Burak Kapacak’ın en yüksek piyasa değeri 2 Milyon Euro olarak gözlemlenmiştir.

Burak Kapacak Hangi Ayağıyla Oynuyor?

Genç futbolcu Burak Kapacak hakkında bilinmesi gereken bir başka konu ise sağ ayakla mı yoksa sol ayakla mı oynadığıdır. Bu noktada konuya açıklık getirecek olursak; Burak Kapacak sağ ayağıyla oynamaktadır.

Burak Kapacak Fenerbahçe’yle Sözleşmesi Ne Zaman Bitiyor?

Burak Kapacak’ın Karagümrük’le transfer haberlerinin konuşulmaya başlamasıyla birlikte akıllara gelen soru sözleşmesinin ne zaman bittiği oluyor. Burak Kapacak’ın Fenerbahçe ile sözleşmesi 30 Haziran 2026’da sona erecek.

Burak Kapacak Transfer Bedeli Nedir?

Burak Kapacak’ın Fenerbahçe’ye transferi sırasında ödenen bedel 1,35 milyon eurodur. Ancak gerçekleşebilecek bir transfer durumunda söz konusu bedelin ne kadar olacağı henüz belli değil.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir