Galaxy Buds Pro 2 Çıkıyor: İşte Özellikleri!

Galaxy Buds Pro 2 Çıkıyor: İşte Özellikleri!
14.06.2022 22:28
Merakla beklenen Samsung Galaxy Buds Pro 2 kulaklıkların Temmuz ayında çıkacağı söyleniyor. Kulaklığın tüm özellikleri hakkında henüz net bir bilgi olmasa da renk seçenekleri ve bazı özellikleri belli oldu.

Samsung markasının sevilen ürünü Galaxy Buds Pro için 2. bir seri üretim aşamasına geçildi. Samsung Galaxy Buds Pro 2 adlı bu yeni kulaklığın renk seçenekleri ve bazı özellikleri belli oldu.

Samsung, geçen yıl düzenlediği 2021 Galaxy Unpacked etkinliğinde kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’yu tanıttı. Teknoloji devi o zamandan beri premium kulaklık segmentinde sessizliğini korurken, şimdi de Buds Pro 2 için çalışmalara başladığı ortaya çıktı.

Samsung’un ürünleriyle alakalı sızıntı paylaşımlarıyla tanınan Max Jambor, Galaxy Buds 2 Pro (veya Galaxy Buds Pro 2) modelinin seri üretimine başlandığını söyledi. Bir diğer güvenilir kaynak SnoopyTech de, yeni kulaklıkların beyaz, mor ve grafit renk seçeneklerine sahip olacağı bilgisini paylaştı.

GALAXY BUDS PRO 2 ‘ NİN TEMMUZ AYINDA ÇIKACAĞI SÖYLENİYOR

Galaxy Buds Pro 2’nin seri üretimine başlandığı duyurusu, ürünün çok yakında çıkabileceği anlamına da geliyor. Buna rağmen ürünün kesin tanıtım tarihi konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak kaynaklar merakla beklenen bu kulaklıkların Temmuz ayı içerisinde piyasaya çıkacağı yönünde iddialarda bulundu.

Son zamanlarda Samsung Galaxy Buds Pro 2 modelinin, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 modelleri ile birlikte tanıtılmayacağını söyleyenler vardı. Diğer bir yandan her iki katlanabilir telefonun Ağustos ayında tanıtılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu durum göz önüne alındığında ise yeni kablosuz kulaklığın Temmuz ayında duyurulacağı iddiasının doğru olması da kuvvetle muhtemel bir ifade oluyor.

KULAKLIĞIN ÖZELLİKLERİ HAKKINDA HALA NET BİR BİLGİ YOK

Galaxy Buds Pro 2’nin teknik özellikleri hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor. Kulaklıklar, sızıntılara göre Galaxy Buds 2’ye benzer bir tasarıma sahip olacak. Bununla birlikte ses kalitesi de önceki modele kıyasla iyileştirilecek ve daha güçlü bir Aktif Gürültü Engelleme (ANC) performansı ile daha uzun pil ömrü sunacak.

FİYATI 200 DOLAR CİVARI OLABİLİR

Merakla beklenen bu kulaklığın fiyat ise hala belirsizliğini koruyor. Bir önceki modeli olan Galaxy Buds Pro, 199 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkmıştı. Bu durumda yeni modelin de 200 dolar civarından satışa sunulacağı beklenmekte. 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TEKNOLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir