Fehmi Koru ile Ali Babacan Akraba Mı?

Fehmi Koru ile Ali Babacan Akraba Mı?
17.09.2022 15:40
Bazı ünlü isimlerin soy isimlerinin benzer olmasından dolayı akraba olup olmadıkları merak ediliyor. Fehmi Koru ile Ali Babacan, Göksel Gümüşdağ ve Emine Erdoğan, Gamze Demirbilek ve Ebrar Alya Demirbilek, Hakan Fidan ve İrfan Fidan, Hadi Özışık ve Süleyman Özışık, Hüseyin Kıvrıkoğlu ve Hayri Kıvrıkoğlu, Işıl Yücesoy ve Alican Yücesoy, Kenan Işık ve Ayhan Işık akraba mı? İşte detaylar…

Fehmi Koru’nun eşinin Ali Babacan’ın halası olduğu ve Yahudi mezarlığına defnedildiği iddiası gündemi meşgul etmekte. Ancak edinilen bilgilere göre Fehmi Koru’nun eşi Ali Babacan’ın halası değil. Koru’nun eşinin ismi Nebahat Koru Ali Babacan’ın halasının ismi ise Hatice Babacan ve Babacanın halası Yahudi mezarlığına gömüldüğü iddialarının aksine halen hayatta.

Göksel Gümüşdağ ve Emine Erdoğan Akraba Mı?

Göksel Gümüşdağ’ın eşi, Emine Erdoğan’ın ağabeyi Hasan Gülbaran’ın kızı yani; Göksel Gümüşdağ’ın eşi Müge Gümüşdağ, Emine Erdoğan’ın yeğenidir.

Gamze Demirbilek ve Ebrar Alya Demirbilek Akraba Mı?

Gamze Demirbilek ve Ebrar Alya Demirbilek’in akraba olup olmadığı sorusu sık sık gündeme gelmektedir. Ancak Gamze Demirbilek ve Ebrar Alya Demirbilek’in akraba olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Hakan Fidan ve İrfan Fidan Akraba Mı?

İrfan Fidan’ın kardeşi İlhan Fidan 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ soruşturması kapsamında 2016 yılında açığa alınmıştır. Ancak daha sonra aklanarak görevine iade edilmiştir. İrfan Fidan 23 Ocak 2021 yılında cumhurbaşkanı tarafından anayasa mahkemesi üyeliğine seçilmiştir. 1974 Ordu doğumlu olan İrfan Fidan ile 1968 Ankara doğumlu olan Hakan Fidan’ın akrabalık bağı olup olmadığı ise tam olarak bilinmiyor

Hadi Özışık ve Süleyman Özışık Akraba Mı?

Sedat Peker’in açıklamalarına ismi karışan ve daha sonrasında medyada dışlanan Tv100 deki programına son verilen ve Habertürk’ten kovulduğu iddia edilen Hadi Özışık ve t24 ün iddialarına göre Türkiye gazetesinden kovulan Süleyman Özışık kardeştir.

Hüseyin Kıvrıkoğlu ve Hayri Kıvrıkoğlu Akraba Mı?

Genelkurmay eski başkanlarından Hüseyin Kıvrıkoğlu’nun kuzeni ve emekli Tuğgeneral Mustafa Kıvrıkoğlu’nun oğlu olan Hayri Kıvrıkoğlu geçmiş senelerde 2011-2013 yılları arasında kara kuvvetleri komutanı olarak görev yapmıştır.

Işıl Yücesoy ve Alican Yücesoy Akraba Mı?

22 Ekim 1982 doğumlu olan ve Melisa Sözen ile evli olan Alican Yücesoy ve 1945 Kırklareli doğumlu olan ve bir çocuğu olan Işıl Yücesoy’un akrabalık ilişkisi olduğuna dair bir işaret veya bilgi bulunmamaktadır.

Kenan Işık ve Ayhan Işık Akraba Mı?

Sinema tarihinin taçsız kralı lakaplı eski oyuncusu Ayhan Işık ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasıyla tanınan Kenan Işık’ın aralarında akrabalık olduğuna dair hiçbir ibare bulunmamakta.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir