Fatih Altaylı ve Caner Özyurtlu Arasında Geçen Diyalog Gündeme Oturdu

Fatih Altaylı ve Caner Özyurtlu Arasında Geçen Diyalog Gündeme Oturdu
02.08.2022 13:45
Fatih Altaylı ve Caner Özyurtlu’nun bir arada olduğu programda konuşulanlar gündeme oturdu. Caner Özyurtlu’nun söylemleri sonrası sosyal medyada pek çok insan bu konu hakkında yorum yapmaya başladı. Caner Özyurtlu, Fatih Altaylı’ya ne dedi, neden bu sözleri söyledi? İşte detaylar…

Caner Özyurtlu, Fatih Altaylı'ya: 'Hiçbir şeyi ciddiye almamak için bazı şeylere sahip olmak gerekiyor' dedi. Fatih Altaylı'ya konuk olan Caner Özyurtlu, Altaylı'nın 'nasılsın' sorusuna verdiği yanıt aylar sonra sosyal medyada yeniden gündem oldu. Oyuncu ve YouTuber Caner Özyurtlu'nun geçtiğimiz aylarda BloombergHT'de Fatih Altaylı ile Bire Bir programında Fatih Altaylı'ya söylediği sözler gündem oldu.

Caner Özyurtlu ve Fatih Altaylı Arasında Ne Yaşandı?

Fatih Altaylı o anlarda, Caner Özyurtlu'ya 'Sen nasılsın?' diye soruyor ve Özyurtlu 'Çok kötüyüm, kim iyi ya? İyi diyenle iletişimi keserim' diyerek yanıt verdiği görülüyor.

O sözlere Altaylı'nın cevabı ise 'Ben hep iyiyim. Geçer yani, her şey geçiyor. Hiçbir şeyi çok ciddiye almam' oldu. Altaylı'nın ' Hiçbir şeyi çok ciddiye almam' sözlerine ise Özyurtlu, 'Hiçbir şeyi ciddiye almamak için bazı şeylere sahip olmak gerekiyor. Ben onlara sahip değilim, mesela bir eve sahip değilim, böyle olunca her şey geçer olmuyor' dedi.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir