Eylem Amine Altunkaynak Kimdir?

Eylem Amine Altunkaynak Kimdir?
08.04.2022 22:56
Eylem Amine Altunkaynak, sosyal medyada son zamanlarda gördüğümüz bir isim. Kuantum fiziği, bilinçaltı eğitimleri gibi konularda seanslar ve seminerler düzenleyen Eylem Amine Altunkaynak kimdir? Eylem Amine Altunkaynak'ın kazancı, ne mezunu olduğu, seans ücretleri, ofisi ve mesleği gibi merak edilen birçok konuyu sizler için ele aldık.

Sosyal medyada son zamanlarda adından sıklıkla söz edilen, seminer görüntüleri ile gündem olan Eylem Amine Altunkaynak oldukça merak ediliyor. Peki, kim bu Eylem Amine Altunkaynak? Kendinden kuantum ve bilinçaltı eğitmeni olarak bahseden; peçeli görüntüsüyle dikkat çeken Eylem Amine Altunkaynak hakkında en çok merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Akademik kariyerinden, seminerlerine; sosyal medyadaki varlığı ile işte Eylem Amine Altunkaynak hakkında merak edilenler…

Eylem Amine Altunkaynak Aslen Nereli?

Özel seanslar yapıp, seminerler düzenleyerek kendini “kuantum eğitmeni” olarak tanımlayan Eylem Amine Altunkaynak; aslen Trabzonludur. Doğum yeri de memleketi Trabzon’un Of ilçesidir.

Eylem Amine Altunkaynak Nereden Mezun?

Şuan yaptığı işi ile farklı bir sektörde eğitim aldı. Üniversite eğitimine ilk olarak Bursa Uludağ Üniversitesi’nde başladı. 2006 senesinde Uludağ Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Üniversite yıllarında psikoloji, sosyoloji dallarına merak salarak kariyerini bu konular üzerine şekillendirme kararı aldı.

Eylem Amine Altunkaynak Ne Mezunu?

Günümüzde kuantum, bilinçaltı gibi konularda kadınlara özel seanslar düzenleyen Eylem Amine Altunkaynak; aslında İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Üniversite mezuniyetinin ardından bilinçaltı eğitimleri ve kuantum fiziğine merak saldı ve kurumlardan akademik bilgilerini de bu yönde geliştirdi.

Eylem Amine Altunkaynak Evli Mi?

2009 senesinde henüz Anadolu Üniversitesi’ndeki eğitimi bitmeden evlenen Eylem Amine Altunkaynak, evlendiği için eğitimini yarıda bıraktı. Evliliğinin ardından üç çocuğu dünyaya geldi.  Eşinin kim olduğu bilinmemektedir.

Eylem Amine Altunkaynak Çocuğu Var Mı?

Evlilik kurmak için üniversite eğitimini yarıda bırakan Eylem Amine Altunkaynak’ın üç çocuğu bulunmaktadır. Kendi alanının dışında araştırmalar yapması ve şuanki mesleğine yönelmesinin sebebi; kızının disleksi rahatsızlığına sahip olmasıdır.

Eylem Amine Altunkaynak Ne İş Yapıyor?

Sosyal medyada belirli bir kitleye hitap eden Eylem Amine Altunkaynak, kadınlara özel eğitim ve seminerler veriyor. Kuantum fiziği, bilinçaltı temizliği gibi konularda verdiği eğitim ve seminerler ile 2500 uzman kadın yetiştirmiştir.

Eylem Amine Altunkaynak Seansları Ne Kadar?

Yaptığı işin gün geçtikçe daha fazla kişiye duyurulması ile, Eylem Amine Altunkaynak’a seans talebinde bulunan kişilerin sayısında da artış yaşanıyor diyebiliriz. Eylem Amine Altunkaynak’tan danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız; yüz yüze veya online danışmanlık hizmet paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Eylem Altunkaynak’ın yüz yüze danışmanlık paket ücreti 8.345.000 TL, Online Danışmanlık Paket Ücreti ise 5.600.00 TL.

Eylem Amine Altunkaynak Ne Kadar Kazanıyor?

Hem yüz yüze hem de online olarak seans paketleri hizmeti veren, aynı zamanda seminerlerde konuşmalar yapan Eylem Amine Altunkaynak; hizmet ücretlerinden de tahmin edebileceğimiz üzere ciddi bir kazanç sağlıyor. Sadece İşini Kur Paketleri 57 Bin Türk Lirası’na çıkacak kadar dolgun bir maliyete sahip olan Eylem Amine Altunkaynak’ın tam olarak aylık kazancını bilmek mümkün olmasa da; çok ciddi ve dolgun olduğunu tahmin etmek zor değil.  

Eylem Amine Altunkaynak Ofisi Nerede?

Yüz yüze seansları ile danışanlarına hizmet veren Eylem Amine Altunkaynak’ın ofisi, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Randevu hizmeti ile çalışan Eylem Amine Altunkaynak’ın hizmet paketleri arasında online hizmet seçenekleri de mevcuttur. 

Yorumlar

  • Bu bayan ne kadar vergi veriyor ? Bu paralari verenler kimler ? Vatandas pazar artiklari ile gecinmeye calisirken,bunlarin bu paralarin kaynagini soran olmayacak mi ?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir