Eser Yenenler Hakkında En Çok Merak Edilen Konular

Eser Yenenler Hakkında En Çok Merak Edilen Konular
16.08.2022 16:34
Eser Yenenler hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri sizler için derledik. Bunlar içerisinde; Eser Yenenler kaç yaşında, Eser Yenenler’in eşi kimdir, Eser Yenenler’in eski sevgilisi, burcu, aslen nereli, menajeri ve kazancı gibi soruların yanıtı mevcut!

11 yaşında tiyatroya başlayan oyuncu Eser Yenenler, Bursa'da dünyaya gelmiştir. 14 Şubat 1984 tarihinde doğan oyuncu, ilk ve ortaokulu Bursa'da okumaya devam etmiş ve liseyi de Gazi Anadolu Lisesi'nde okumuştur. Daha sonrasında ise Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmış ve eğitimini tamamlamıştır. Eser Yenenler, 36 yaşındadır ve iki ablası vardır. 6 yaşındayken babası maalesef vefat etmiştir. Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda yer almış ve Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında ise Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM Mutfak'ta yer almış ve çok başarılı olmuştur. BKM Mutfak oyuncularının kendi hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaparak, işinde nasıl başarılı olduğunu kanıtlamıştır. 2003 yılında ilk televizyon tecrübesi, Aliye dizisi olmuştur ve Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönemde Star TV'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını da sunmuştur. BKM Mutfak'tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV'de 3+1 programı yapmaya başlamış ve başarıları sebebi ile daha sonra Acun Medya yapımcılığında, program 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlamıştır. Bunun yanında, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programında Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yapmıştır. Ayrıca, bir dönem TV8 kanalında, Eser Yenenler Show programı ile başarılarını devam ettirmiştir.

Eser Yenenler Eşi Kimdir?

Eser Yenenler’in eşi, 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılarak 4. güzel olarak derecek kazanan Berfu Yenenler’dir. 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etmiştir.

Eser Yenenler Annesi Kimdir?

Eser Yenenler’in Annesi, Nurdan Yenenlerdir.

Eser Yenenler Ablası Kimdir?

Eser Yenenler’in ablası, Dolunay Yenenler’dir.

Eser Yenenler Boyu Kaçtır?

Eser Yenenler’in boyu 1,83’tür.

Eser Yenenler Burcu Ne?

Eser Yenenler’in burcu, balıktır.

Eser Yenenler Babası Nereli?

Eser Yenenler’in babası aslen Bursalıdır.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız Yaş Farkı Kaç?

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız arasındaki yaş farkı 11’dir.

Berfu Yıldız ve Eser Yenenler Nasıl Tanıştı?

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, Berfu Yenenler’in İnstagram uygulaması üzerinden Eser Yenenler’e mesaj atması üzerine tanışmışlardır. Sosyal medya aracılığı ile tanışan çift bu anısını çok sevdiklerini de birçok kez dile getirmiştir.

Eser Yenenler Çocuğu Var Mı?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler’in iki erkek çocuğu vardır.

Eser Yenenler Eski Sevgilisi Kim?

Eser Yenenler’in eski sevgilisi Farah Zeynep Abdullah’tır.

Eser Yenenler Aylık Geliri Ne?

Eser Yenenler’in aylık geliri tam bilinmese de 750 bin TL’nin üzerinde olduğunu bilinmektedir.

Eser Yenenler Menajeri Kim?

Eser Yenenler’in menejeri, SDSMenejerlik ajansıdır.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir