Yunus Mallı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Yunus Mallı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
09.08.2022 13:29
Yunus Mallı aslen nereli, Yunus Mallı hangi takımda oynuyor, Yunus Mallı piyasa değeri nedir, Yunus Mallı hangi takımlarda oynadı, Yunus Mallı hangi mevkide oynuyor gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Yunus Mallı, 24 Şubat 1992 senesinde Almanya'nın Kassel şehrinde yaşama geldi. Aslen Gümüşhane Şiran'lı olduğu bilinmektedir. Amcası İlhan Mallı menajerliğini üstlenmektedir. Abisi Yusuf Mallı'da kendisi gibi futbolcudur. Futbola Sportfreunde Fasanenhof takımında başladı ve 11 yaşında VfL Kassel'in altyapısına geçiş yaptı. 2007  yılındaysa Borussia Mönchengladbach'ın altyapısına transferi gerçekleşti. 2007-08 sezonunda olduğu takımın U-17 noktalarında forma giymeye başlamıştır. İlk sezonunda grup ikincisi olabildi ama Almanya finallerine kalamadılar. Bir sonraki sezonsa grup birincisi olmayı hak kazandı. Mallı da attığı 7 golle bu şampiyonluğa yardımcı oldu. Almanya finallerindeyse yarı finalde VfB Stuttgart'ın gençlerine karşı elendiler. 2009-10 sezonunda U-19 takımına yükseliş sağladı. Bir sonraki sezon Almanya Gençler Kupası'nda çeyrek finale katıldı.

 Yunus Mallı Maaşı Kaçtır?

Futbolcuya 2023-2024 sezonu adına 13 milyon 395 bin lira garanti ücret verilecek ve TÜFE+ÜFE miktarı uygulanarak ödeme yapılacağı açıklandı. Transfer sebebiyle futbolcuya üç taksit şeklinde toplamda 11 milyon 162 bin 500 lira imza ücreti de ödeneceğine işaret edilen bir açıklama yayınlandı.

Yunus Mallı Aslen Nereli?

Yunus Mallı, 24 Şubat 1992 senesinde Almanya'nın Kassel şehrinde yaşama geldi. Aslen Gümüşhane Şiran'lı olduğu bilinmektedir. Amcası İlhan Mallı menajerliğini üstlenmektedir. Abisi Yusuf Mallı'da kendisi gibi futbolcudur.

Yunus Mallı Hangi Takımda Oynuyor?

Yunus Mallı Trabzonspor’da oynamaktadır. Trabzonspor’dan yapılan açıklamaya göre, futbolcuya 2023-2024 sezonu adına 13 milyon 395 bin lira garanti ücret verilecek ve TÜFE+ÜFE miktarı uygulanarak ödeme yapılacağı açıklandı. Transfer sebebiyle futbolcuya üç taksit şeklinde toplamda 11 milyon 162 bin 500 lira imza ücreti de ödeneceğine işaret edilen bir açıklama yayınlandı.

Yunus Mallı Piyasa Değeri Nedir?

Futbolcunun menajerliğini ve danışmanlığını amcası, İlhan Mallı yapmakta. En fazla piyasa değeri 12.5 Milyon Euro'ya kadar varan Yunus Mallı'nın güncel piyasa değeri 2.8 Milyon Euro olduğu bilinmekte.

Yunus Mallı Hangi Takımlarda Oynadı?

Futbola Sportfreunde Fasanenhof takımında başladı ve 11 yaşında VfL Kassel'in altyapısına geçiş yaptı. 2007  yılındaysa Borussia Mönchengladbach'ın altyapısına transferi gerçekleşti. 2007-08 sezonunda olduğu takımın U-17 noktalarında forma giymeye başlamıştır. İlk sezonunda grup ikincisi olabildi ama Almanya finallerine kalamadılar. Bir sonraki sezonsa grup birincisi olmayı hak kazandı. Mallı da attığı 7 golle bu şampiyonluğa yardımcı oldu. Almanya finallerindeyse yarı finalde VfB Stuttgart'ın gençlerine karşı elendiler. 2009-10 sezonunda U-19 takımına yükseliş sağladı. Bir sonraki sezon Almanya Gençler Kupası'nda çeyrek finale katıldı.

Yunus Mallı Hangi Mevkide Oynuyor?

Yunus Mallı hangi mevkide oynuyor sorusu merak ediliyor. Yunus Mallı orta sahada oynamaktadır.

Yunus Mallı Kaç Yaşındadır?

Yunus Mallı, 24 Şubat 1992 senesinde Almanya'nın Kassel şehrinde yaşama geldi. Aslen Gümüşhane Şiran'lı olduğu bilinmektedir. Günümüz itibariyle 30 yaşındadır.

Yunus Mallı Eşi Kimdir?

30 yaşındaki futbolcunun eşi merak konusu oldu. Genç oyuncu 2015 yılından beri Hatice Çavuşoğlu ile evlidir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir