Erdal Beşikçioğlu ve Mansur Yavaş'ın Bir Araya Gelmesi, Twitter'da Beğeni Yağmuruna Tutuldu

Erdal Beşikçioğlu ve Mansur Yavaş'ın Bir Araya Gelmesi, Twitter'da Beğeni Yağmuruna Tutuldu
19.07.2022 15:10
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile buluştu. Yavaş, Beşikçioğlu ile birlikte olduğu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımın ardından büyük beğeni toplandı.

Behzat Ç. dizisinin yeni sezon çekimleri nedeniyle Ankara'da bulunan Erdal Beşikçioğlu, ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti. Mansur Yavaş, Beşikçioğlu ile fotoğrafını sosyal medya hesabından "Fotoğrafa 3 saniye bakınca Ankaralı oluyorsunuz" notuyla paylaştı. Paylaşımın ardından pek çok eğlenceli yanıt geldi.

'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ekibi çekim için Ankara’da bir araya geldi. Platformun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Cinayet Büro toplandı, göreve bile çıktı la! Çekiç ve Gül: Bir #BehzatÇ. Hikayesi ekibi bugün sete çıktı, Amirim yakında BluTV’de!" ifadelerine yer verildi.

Dizide usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçecek. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç'ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir