Duy Beni 10. Bölüm Full İzle: Aşk Çekişmesi Devam Ediyor!

Duy Beni 10. Bölüm Full İzle: Aşk Çekişmesi Devam Ediyor!
06.09.2022 22:55
8 Eylül 2022 tarihinde STAR ekranlarında yayınlanan Duy Beni 10. Bölüm ile aşk çekişmesi devam ediliyor. Duy Beni dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Duy Beni 10. Bölüm Full İzle! Duy Beni 10. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Duy Beni 10. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Duy Beni yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Duy Beni 10. Bölüm ile macera geliyor. Duy Beni 10. Bölüm ile STAR ekranlarında sizlerle..

Duy Beni 10. Bölüm Full İzle


Kanat ve Ekim’in el el gelmesi kolejde bomba etkisi yaratmıştır. Melisa, bu manzara karşısında deliye döner. İkilinin sevgili olmalarının herkes tarafından öğrenilmesi, Melisa’nın itibarını sarsar. Kızlar artık Melisa’nın eskisi kadar güçlü olmadığını düşünürken, Melisa Ekim’den hesap sormakla kalmaz. Kanat’ı vicdanından vurmak için büyük bir plan yapar.

Diğer yandan okuldaki herkese yürüyebildiğini ilan eden Leyla’nın en mutlu günü kabusa dönmüş, Ekim’le arasındaki mesafe uçuruma dönüşmüştür. Bu durum Ekim’in içini acıtsa da asıl hedefi için sessiz kalmaya mecburdur. Ekim, edindiği önemli bir bilgiyi büyük planını gerçekleştirmek için kullanırken; en büyük darbeyi, uğruna kendini feda ettiği dostundan alacaktır. Ekim, canı yansa da doğru olduğunu düşündüğü yolda yürümeye devam edecek; bu yolda karşısındaki engel en sevdiği kişi olacaktır.

Duy Beni 10. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Duy Beni Son Bölümde Ne Oldu?

Ekim önemli bir yol ayrımındadır. İçinde bulunduğu zor durumdan çıkmak için iki seçeneği vardır. Ya kendini feda edip arkadaşını kurtaracak, ya da arkadaşının hayatına mahvolmasına seyirci kalacaktır. Bir karar verir. Leyla, artık resmi olarak zorbaların arasında en yakın arkadaşına karşı savaşmaktadır. Ekim yenilgiyi kabullenip geri çekilmeden önce kendine son bir gün ayırmak ister. Fakat Melisa’nın beklenmedik hamlesiyle mutluluğu yarım kalır.

Selim ve Bahar okula gelen müfettişin zorbalığa dur demesi için çalışmalarına devam ederlerken, Fikret onlara engel olmak için elinden geleni yapar. Selim ve Bahar, Ekim’den yardım istediklerinde beklemedikleri bir tavırla karşılaşırlar. Selçuk, Leyla’nın kazasıyla ilgili çok önemli bir detay öğrenir. Bu detay onu kaza günüyle alakalı önemli bilgilere götürecektir. Fikret ise onun planını bozmak için elinden geleni yapar. Kanat Ekim’deki değişimin sebebini anlamak için uğraşır fakat başaramaz. Sonunda ona Hazal yardım eder. Kanat, olayı öğrendiğinde Ekim’i kaybetmemek için bir plan yapar. İkilinin arası düzelmişken okulda büyük bir sürpriz onları beklemektedir


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir